reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Wiecie co to już nie jest śmieszne, od kiedy wróciłam do biura 4 maja to od poniedziałku do piątku czuję się super, pracuję jak gdyby nigdy nic, a przychodzi sobota i czuję się jak ***** za przeproszeniem 😂 głowa boli, brzuch boli, na nic nie mam siły. I to już 3 taki weekend. Czemu ta ciąża przypomina o sobie tak dobitnie tylko w weekend? A w poniedziałek będę ozdrowiała 😂
 
reklama
To moja trzecia ciaza I w tej najbardziej jestem zmęczona, śpiąca.
Wizytę mam 28 maja o 8:30 nie mogę się doczekać. Muszę zapytać lekarza o skierowanie na badania prenetalne z synem nie byłam z córka byłam I chce iść tym razem.
Obecnie 10 tydzien zaczynamy 9+0
Ciekawe jak mój dzidziuś ile urusl przez ten czas.
Wszystkim zazdroszczę że już jesteście po wizycie.
Nie martw sie, jest nás tu jeszcze kilka czekajacych na pierwsza wizyte, bedziemy czekac razem, u mnie 5 czerwca 😉

Gratuluję udanych wizyt 😍
A przy okazji u mnie stres od wczoraj .... Byłam u lekarza w środę wszystko dobrze, wczoraj pojechałam do fryzjera a później do ciotki ubrałam jeansy i mnie trochę cisneły. Ale dopiero po jakiś 5 h je zdjęłam ... Od wczoraj mnie brzuch boli nie wiem czy to przez to a jeszcze dzisiaj jak wstałam to miałam delikatne brązowy śluz .... Boję się że zaszkodziłam jakoś dziecku .... A z drugiej strony wmawiam sobie że przecież wszytsko ok było na wizycie a plamienie delikatne może być po cytologii, która była robiona ... jak sądzicie ?
Mnie tez czasem brzuch boli jak ubiore cos za ciasnego, albo gorzej jak stanik ubiore i mnie cisnie to potem cala klatka piersiowa mnie boli, ale mysle, ze to nic groznego dla dzidzi, a plamienia tak jak dziewczyny pisza, to po cytologii.

Mój mąż ma zawsze wyższe ciśnienie jak mierzy mu lekarz, efekt białego fartucha ...
Ja nie mam w domu cisnieniomierza, ale moze cos w tym byc co mowicie, Bo ja zawsze sie czuje senna jakbym miala niskie cisnienie a u lekarza zawsze wychodzi w normie.
Gratuluje udanych wizyt :) ja kolejną mam dopiero 5 czerwca i myślę, że do tego czasu usuwam się z forum :p jestem daaleko w tyle za Wami, wszystkie piszecie o detektorach, tętnach, macie już prenatalne a ja w sumie dopiero w czerwcu zobacze czy jest wszystko ok i pewnie wtedy umówie się na te pozostałe badania. Dlatego też może mnie wszystko frustruje czy u mnie jest ok :) 3majcie się cieplutko :*
Ja 5 czerwca bede miec dopiero pierwsza wizyte i wtedy dopiero sie dowiem czy wszystko ok. A ze juz nie moglam wytrzymac z tym czekaniem to kupilam detektor. Szkoda, ze nás opuscisz, ale jesli Cie to stresuje to rozumiem.

Wiecie co to już nie jest śmieszne, od kiedy wróciłam do biura 4 maja to od poniedziałku do piątku czuję się super, pracuję jak gdyby nigdy nic, a przychodzi sobota i czuję się jak ***** za przeproszeniem 😂 głowa boli, brzuch boli, na nic nie mam siły. I to już 3 taki weekend. Czemu ta ciąża przypomina o sobie tak dobitnie tylko w weekend? A w poniedziałek będę ozdrowiała 😂
Wiesz co ja tak mam cale zycie, m sie ze mnie smieje, a wlasciwie wkurza, ze zawsze jak mamy wolne albo sa swieta to ja sie wtedy rozchoruje albo mam migrene albo cos, tak jakby organizm wyczuwal, ze w ten dzien moze sobie odpuscic. I na przyklad okres tez prawie zawsze dostawalam w weekendy 😒
 
Gratuluje udanych wizyt :) ja kolejną mam dopiero 5 czerwca i myślę, że do tego czasu usuwam się z forum :p jestem daaleko w tyle za Wami, wszystkie piszecie o detektorach, tętnach, macie już prenatalne a ja w sumie dopiero w czerwcu zobacze czy jest wszystko ok i pewnie wtedy umówie się na te pozostałe badania. Dlatego też może mnie wszystko frustruje czy u mnie jest ok :) 3majcie się cieplutko :*

Trzymamy kciuki, wracaj z dobrymi wieściami ❤️ A nie masz możliwości umówić się wcześniej, jeśli coś Cię niepokoi?
 
Trzymamy kciuki, wracaj z dobrymi wieściami ❤ A nie masz możliwości umówić się wcześniej, jeśli coś Cię niepokoi?
Mam jeszcze na NFZ 26 maja, ale postanowiłam wtedy zrobić tylko krew. Nie chce co 10dn robić sobie usg ;p a nie ukrywam, że czytanie tych wszystkich Waszych postów wzbudza pewną zazdrość i potęguje zniecierpliwienie :p więc póki co dla mojego spokoju psychicznego się stąd wycofuje :p odezwe się w czerwcu jak będzie wszystko ok :) U mnie póki co 8+2 :)
 
Mam jeszcze na NFZ 26 maja, ale postanowiłam wtedy zrobić tylko krew. Nie chce co 10dn robić sobie usg ;p a nie ukrywam, że czytanie tych wszystkich Waszych postów wzbudza pewną zazdrość i potęguje zniecierpliwienie :p więc póki co dla mojego spokoju psychicznego się stąd wycofuje :p odezwe się w czerwcu jak będzie wszystko ok :) U mnie póki co 8+2 :)

Rozumiem Cię doskonale, do wczorajszej wizyty przeżywałam to samo. Dlaczego nie chcesz sobie zrobić USG, jeśli mogę zapytać? Byłabyś na pewno spokojniejsza, może lekarz chociaż sprawdzi, czy serduszko ok? Przemyśl sprawę :) Ja wczoraj miałam usg i za 2 tygodnie znowu, wtedy już prenatalne.
 
Mam jeszcze na NFZ 26 maja, ale postanowiłam wtedy zrobić tylko krew. Nie chce co 10dn robić sobie usg ;p a nie ukrywam, że czytanie tych wszystkich Waszych postów wzbudza pewną zazdrość i potęguje zniecierpliwienie :p więc póki co dla mojego spokoju psychicznego się stąd wycofuje :p odezwe się w czerwcu jak będzie wszystko ok :) U mnie póki co 8+2 :)
Ja będę miala wizyte 3.05 i wtedy usg i po dwoch dniach mam prenatalne i kolejne usg.. :) moja przyjaciolka miala tak samo
 

Dobrze słyszę? [emoji4] tylko te szumy mnie denerwuja bo troche zagluszaja. Dzis srednia tetna wyszla wyzsza niz wczoraj bo nagranie dluzsze a wczoraj tylko z 5 sekund.
Dzis juz wiedzialam gdzie szukac i tak nie uciekalo [emoji28]

Ps. Odtwarza wam sie nagranie prawda? [emoji28] bo pierwszy raz uczyniłam to co uczyniłam i dalam ze widoczne tylko dla tych co mają link do nagrania.
Ale pięknie słychać [emoji3590][emoji3059]
 
Rany, co za noc, nie przespałam chyba nawet godziny 🙈 Mój mąż tak samo, o 4 wstaliśmy z łóżka 😂 To chyba przez wczorajsze emocje 😁 W ogóle zawsze spałam na brzuchu, a powiem Wam, że jak wczoraj zobaczyłam tego małego ludzika i dotarło do mnie tak dobitnie że tam naprawdę jest, to jakoś miałam opory 🙈 Mimo że wiem, że mu to nie zaszkodzi ale już mi siada na psychę xD

Dobrego dnia Mamuśki! ❤️

Ja też mam strasznie głupie sny w tej ciazy.. ostatnio ni się śniło że przy ust zrobili mi usg piersi j mialam 2 guzy na jednej I 6 na drugiej :/ że to tak o jak tylko Urodze bede miał usuwane piersi I mi implanty pokazywali.. masakra


Dobrze słyszę? 😊 tylko te szumy mnie denerwuja bo troche zagluszaja. Dzis srednia tetna wyszla wyzsza niz wczoraj bo nagranie dluzsze a wczoraj tylko z 5 sekund.
Dzis juz wiedzialam gdzie szukac i tak nie uciekalo 😅

Ps. Odtwarza wam sie nagranie prawda? 😅 bo pierwszy raz uczyniłam to co uczyniłam i dalam ze widoczne tylko dla tych co mają link do nagrania.

Piękny dźwięk:D gratuluję.

Gratuluję udanych wizyt 😍
A przy okazji u mnie stres od wczoraj .... Byłam u lekarza w środę wszystko dobrze, wczoraj pojechałam do fryzjera a później do ciotki ubrałam jeansy i mnie trochę cisneły. Ale dopiero po jakiś 5 h je zdjęłam ... Od wczoraj mnie brzuch boli nie wiem czy to przez to a jeszcze dzisiaj jak wstałam to miałam delikatne brązowy śluz .... Boję się że zaszkodziłam jakoś dziecku .... A z drugiej strony wmawiam sobie że przecież wszytsko ok było na wizycie a plamienie delikatne może być po cytologii, która była robiona ... jak sądzicie ?

Spodnie raczej nie zaszkodziły.. kiedyś oglądałam reportaż o dziewczynie ktora bała się rodzicom powiedziec o ciazy I przez całą ciaze zawijala się na dzień i no (tylko do mycia sciagala) bandaże że miała nadal płaski brzuch.. urodziła zdrowe dziecko :o
Mi kiedyś jak spalam na brzuchu skoczyl syn I bylam już w bliżej 20 tyg. Wszystko było ok. Dzidziuś jest autoryzowany przez wody plodowe.

@niemandin gratuluję udanej wizyty i ślicznej dużej dzidziolinki! :)
@Ika89biel mnie lekarz po cytologii uprzedzał ,że może być plamienie , także myślę że to od tego, ale mimo wszystko chyba u każdej już czas na wygodne niecisnące ciążowe spodnie ;)

Dzień dobry. My dalej u teściów, nie jest najgorzej, jeszcze nie wymiotowałam, ale teściowa chce żebym co chwileczkę jadła i to za dwoje! Za to teściu broni mnie haha 😁 cyrk :) ale miałam dzisiaj taki koszmar że się prawie popłakałam w nocy (że mnie krew zalała, taka grudkowata brązowa i się okazało że ten krwiak jednak poleciał razem z dzidziusiem 😭 ) a to pewnie dlatego że spałam na brzuchu i mi trochę stwardniał, jak zmieniłam pozycję to już okej, ale te nocne mdłości to jakieś nieporozumienie, człowiek oczekuje że w nocy odpocznie od tego a tu dupa.

Pamiętam że w 1 ciazy jak tylko się dowiedziałam o ciazy to przestalam spac na brzuchu.. bo jak to uciekam dziecko.. I tak mi tego brakowało jak już brzuch byl duży.. że w każdej kolejnej ciazy spalam tak dlugo jak mi było wygodnie :D także jeśli nic Cię nie ucieka to I dziecku wygodnie.

Mam jeszcze pytanie odnośnie tego detektora tętna wszędzie widzę że wyczuwa tętno od 12 tygodnia, rozumiem że robicie wcześniej i też słychać tak ?

U mnie w 10+0 znalazłam.

Gratuluje udanych wizyt :) ja kolejną mam dopiero 5 czerwca i myślę, że do tego czasu usuwam się z forum :p jestem daaleko w tyle za Wami, wszystkie piszecie o detektorach, tętnach, macie już prenatalne a ja w sumie dopiero w czerwcu zobacze czy jest wszystko ok i pewnie wtedy umówie się na te pozostałe badania. Dlatego też może mnie wszystko frustruje czy u mnie jest ok :) 3majcie się cieplutko :*

Rozumiem Cię bo ja też trenuje swoją cierpliwość.. Wszystkie dziewczyny były już na kilku wizytach.. A ja czekam na pierwsza.

Wiecie co to już nie jest śmieszne, od kiedy wróciłam do biura 4 maja to od poniedziałku do piątku czuję się super, pracuję jak gdyby nigdy nic, a przychodzi sobota i czuję się jak ***** za przeproszeniem 😂 głowa boli, brzuch boli, na nic nie mam siły. I to już 3 taki weekend. Czemu ta ciąża przypomina o sobie tak dobitnie tylko w weekend? A w poniedziałek będę ozdrowiała 😂

Hehehe powiem Ci że mnie znowu czesto łapią mdlosci jak powinnam coś zrobić.. normalnie czasem wygląda to jakbym udawała.
 
reklama
Mam jeszcze na NFZ 26 maja, ale postanowiłam wtedy zrobić tylko krew. Nie chce co 10dn robić sobie usg ;p a nie ukrywam, że czytanie tych wszystkich Waszych postów wzbudza pewną zazdrość i potęguje zniecierpliwienie :p więc póki co dla mojego spokoju psychicznego się stąd wycofuje :p odezwe się w czerwcu jak będzie wszystko ok :) U mnie póki co 8+2 :)
Mam taki sam czas jak ty 😁 ja idę na prenatalne dopiero 18 czerwca więc umówiłam.sie jeszcze 3 czerwca na USG aby sprawdzić czy wszytsko ok 😁
 
Do góry