reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Sama się wykręci od tego roundapu, tego nie powinno się używać wcale.
Moja je trawę... Albo może jakiś owad. Może powiązane było z tamtym atakiem. Ja już nie wiem. Martwię soe
Najgorsze jest to ze główny składnik roundupu czyli glifosat mamy na codzien w zywnosci.
 
reklama
Dziewczyny, taki biały nalot na języku, takie jakby punktowe zgrubienia z tego nalotu to będą pleśniawki? [emoji849] Teraz zauważyłam u Dagi coś takiego [emoji51] dobrze ze jutro mamy szczepienie to na pewno lekarka zobaczy..
 
Dziewczyny, taki biały nalot na języku, takie jakby punktowe zgrubienia z tego nalotu to będą pleśniawki? [emoji849] Teraz zauważyłam u Dagi coś takiego [emoji51] dobrze ze jutro mamy szczepienie to na pewno lekarka zobaczy..
Jula jak miała to po boku na buzi przypominaly wżery jak afty.. ale na jezyku przypominaja nalot.. nieraz caly jezyk a nieraz punktowo
 
Tylko zalezy na co sie decydujesz.. ja nie chce resekcji żołądka tylko laparoskopowo zakladanej opaski zmniejszajacej żołądek.. efekt ten sam .. ta opaske sie pozniej zdejmuje jak juz nabedziesz nowych nawykow żywieniowych i zoladek sie obkurczy.. ja jestem daleka od wycinania bo to juz duza ingerencja w ciało.

Co do ząbków a spróbujcie myc we dwoje.. ja Filipkowi daje szczoteczkę a sama mam ta nakladke na palec i mu cos tam dodatkowo zawsze lepiej umyje jak on sam.
Niestety on tą szczoteczkę gryzie więc palca tam nie wsadzę [emoji85]
Właśnie trzeba przestawić łeb na te zdrowe nawyki, bo mi żadna opaska nie pomoze jak po ściągnięciu jej wrócę do tego co jest.
Dokładnie tak, ja jestem szczupła, nigdy nie miałam tendencji do tycia, przed ciążą w ogóle nie jadłam słodyczy, starałam się zdrowo odżywiać, a teraz tragedia! Od dziś znowu zaczynam wprowadzać zdrowe nawyki i zobaczymy [emoji120]
Mój pies miał szczepienie i po godzinie dostał wstrzasu. Ledwo dojechalam do weterynarza. Jest mi tak przykro. ;( Zobacz załącznik 1137556
Ja się boje wstrząsu przy moim alergiku :( jak podaje jakąś nowość to serio mam gacie pełne :( a jeszcze szczepienie mmr przed nami gdzie ma białko kurze w składzie :/
Z pieskiem współczuję :( u nas nigdy takich "atrakcji" naszczescie nie było
Wietrzymy się:) turlania po ziemi ciąg dalszy. Wózek ratuje zycieZobacz załącznik 1139609
Jaka ona długa [emoji85] śliczna jest ! [emoji3531]
O jak fajnie [emoji16]


Moja wreszcie zaczęła wołać oprócz tata też mama [emoji3590]już się doczekać nie mogłam [emoji41][emoji87]Zobacz załącznik 1140271
Igor mówi mama, a tata kiwa głową, że nie powie [emoji85] o tyle jest to śmieszne, że to synek tatusia [emoji85]
 
Cześć dziewczyny ! Potrzebuję pomocy ! Moje dziecko nie chce jeść stałych posiłków, wychodzą mu zęby to przez to ? Nie mogę zobaczyć w buzi czy nie ma żadnych aft bo zwyczajnie sobie nie daje, mleko pije hektolitrami [emoji1751] owsianka nie, musli nie, kanapka nie, szynkę zje z kanapki, ale umówmy się to nie posiłek. Na początku myślałam, że to przez upały, ale teraz czy to upał czy chłodniejszy dzień jest na nie :( i chwilę już to trwa :( jutro miałam iść na szczepienie Nimenrixem, ale nie idę bo coś z glutem chodzi (tak wiem glut to nie przeciwskazanie, ale po ostatnich atrakcjach podziękuję i poczekam)....
W ogóle co u pozostałych dziewczyn bo się nie odzywają, oznaczcie je te które pamiętacie bo u mnie pamięć marna do nicków [emoji85]
My nad morze jedziemy za miesiąc, ale na 5 dni dłużej się obawiałam jak Igor to zniesie, a jak ma całe dnie marudzić to podziękuję [emoji85] oby była pogoda bo co ja z nim w pokoju zrobię [emoji1751]
IMG_20200627_120829485.jpeg
IMG_20200626_110551188.jpeg
 
A i miałam pytać o pierwsze buty, Igor jeszcze nie chodzi sam, ale chciałam mu kupić jakieś sandałki bo może za chwilę zacznie, a po drugie na dworze bez butów słabo, polecacie coś ? Zastanawiam się czy na tym etapie jest sens inwestować w buty typu Emelki ? Czy dopiero jak zacznie sam porządnie chodzić?
 
reklama
Ale Igor sie zmienia 🙈 u nas zeby spowodowaly odrzut mleka tak nagle i zaczął jesc stałe posiłki.. udalo mi sie go w końcu przełamać do 2 butelek dziennie. Jak przekonać do stalych posilkow? Nie wiem.. a probowalas dac budyn? Kisiel? Ja tez blenduje owoce np truskawki z bananem i do tego dodaje jogurt.. mały to uwielbia.. albo w kawałkach owoce i tez wcina... Mial ostatnio etap ze zadnej zupki nie chcial.. ale odpuscilam pare dni i znowu pięknie je.
Ja tez z checia zostalabym max do 5 dni nad morzem ale moj M w życiu takiego urlopu nie dostanie.
 
Do góry