reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowo - Lipcowe staraczki

reklama
Dołącz do grupy marcowe lub kwietniowe mamy 2021, w zależności na jaki miesiąc wyszedł by Ci termin jeśli teraz test okaże się pozytywny, tam dziewczyny są już po testowaniu ale i takie przed, napewno będzie Ci raźniej:)
 
Dzięki, też tam pewnie zajrzę, ale też założyłam nowy temat, bo tam strasznie dużo czytania :) i gubię się
Dołącz do grupy marcowe lub kwietniowe mamy 2021, w zależności na jaki miesiąc wyszedł by Ci termin jeśli teraz test okaże się pozytywny, tam dziewczyny są już po testowaniu ale i takie przed, napewno będzie Ci raźniej:)
 
Jak uważasz:) to dopiero początek, testowanie gratulacje pierwsze pojawiające się objawy, nie musisz czytać wszystkiego od początku, za Tobą pojawi się jeszcze mnóstwo przyszłych mam:) pisze to dlatego że staraczkowych wątków też jest mnóstwo i tam owszem pewnie ciężej się wgrać bo dziewczyny znają się często już długo, a grupy według miesięcy z czasem się redukują, przedchodzą w zamkniete, po porodzie i nawale obowiązków cześć mam rezygnuje z forum i zostaje niewielka grupa osób które poznałaś przez te kilkanaście miesięcy i można się zwierzać, ufać itd itd a nawet dochodzi do spotkań w realu:) to świetna sprawa dlatego tak polecam. Sama dwa lata temu testowałam w lipcu i mam marcową córeczkę:) choć miała się urodzić w kwietniu a z dziewczynami z grupy piszemy do dziś i zawsze można liczyć na dobre słowo, pomoc, czy zwykłe plotkowanie:)
 
Hej, jestem tutaj nowa. Staramy sie o dziecko jednak za często testów nie robię bo już chyba straciłam nadzieje. Dziś zrobilam test, ale nie wiem czy jest felerny czy mam zwidy i wmowilam sobie, ze jest tam jakiś cień.. Będę wdzięczna za odpowiedz :)
 

Załączniki

  • IMG_20200711_171959.jpg
    IMG_20200711_171959.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 283
Ja we wtorek powinnam dostać @. Należę do grupy marcówek. W poniedziałek idę do lekarza nawet jeśli nam się nie uda w tym cyklu chce żeby przepisał mi odpowiednie leki już od owulacji. Z uwagi na to że miałam przejścia w pierwszej ciąży 4 lata temu. A miesiąc temu poroniłam. W poniedziałek rano zrobię też bete, moze cos pokaze :) mam taka nadzieje :) moja OM 16.06 :) pewnie rano zrobie test moze jakas blada kreska sie pojawi, choc w pierwszej ciazy i w tej kolejnej mialam bladziochy nawet kilka dni po spodziewanej @. Trzymam kciuki za nasz wszystkie
 
Hej, jestem tutaj nowa. Staramy sie o dziecko jednak za często testów nie robię bo już chyba straciłam nadzieje. Dziś zrobilam test, ale nie wiem czy jest felerny czy mam zwidy i wmowilam sobie, ze jest tam jakiś cień.. Będę wdzięczna za odpowiedz :)
A masz jakieś objawy zwiastujace ciążę?
 
Witam dziewczyny czy są tu dziewczyny, które starają się o dzidziusia , są tuż przed okresem i czekają tylko żeby zrobić teścik??

W sumie chyba nie.. Sama nie wiem. Dziś poszła mi delikatnie krew z nosa. Straciłam apetyt juz od tygodnia bardzo malo jem.. I jedynie to sen mnie dobija a od czasu do czasu klocie w jajniku, ale to ostatnie to normalne przed @. Nie nastawiam się żeby się nie rozczarowac.
 
reklama
Do góry