reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowo - Lipcowe staraczki

Trzymam tak mocno kciuki za was, za nas!!!!! Nie sądziłam, że to jest takie trudne
.. Myslalam, że wystarczy jeden cykl, tak jak mi się to kiedys udało no ale niestety straciliśmy dzidziusia, u nas po 5 miesiącach pierwszy cykl starania i zobaczymy... już nie mogę doczekać jutrzejszego dnia... Czy ta @ przyjdzie czy jednak nie.... [emoji1696][emoji1696][emoji1696][emoji1696]
Witaj w klubie poniedziałkowych @ 😂
Ja również jutro mam dostać. Tylko u mnie wszystkie objawy wskazują, że @ przyjdzie. Więc moje nadzieję już zmarły. Bedziemy musieli starania rozpocząć jeszcze raz. A za ciebie trzymam kciuki ✊✊✊
 
reklama
Ja również myślałam ze wystarczy jeden, tym bardziej że mam dopiero 26 lat ale jednak nie.
Wlasnie lekarz mi napisał ze w tyg wystawi mi receptę i zacznę jeść tabletki.
Też myślałam, że to będzie tylko formalność. Ale czytając posty na tej grupie zrozumiałam, że to nie jest takie proste jak się wydaje.
Mimo że młoda jestem - 25lat.
 
Witaj w klubie poniedziałkowych @ 😂
Ja również jutro mam dostać. Tylko u mnie wszystkie objawy wskazują, że @ przyjdzie. Więc moje nadzieję już zmarły. Bedziemy musieli starania rozpocząć jeszcze raz. A za ciebie trzymam kciuki ✊✊✊
Ja miałam ciągle objawy bólu piersi i myślałam że czekam na miesiączke a przyszły dwie kreski
Też myślałam, że to będzie tylko formalność. Ale czytając posty na tej grupie zrozumiałam, że to nie jest takie proste jak się wydaje.
Mimo że młoda jestem - 25lat.
Jes
Ja też mam 25. Udało mi się zajsć w ciążę w pierwszym miesiącu starań i zaraz doszlo do poronienia. Też nie potrafię tego zrozumieć czemu jest tak ciężko. Bo zajść to jedno a drugie żeby szczęśliwie donosić ☹
 
Ja miałam ciągle objawy bólu piersi i myślałam że czekam na miesiączke a przyszły dwie kreski

Jes
Ja też mam 25. Udało mi się zajsć w ciążę w pierwszym miesiącu starań i zaraz doszlo do poronienia. Też nie potrafię tego zrozumieć czemu jest tak ciężko. Bo zajść to jedno a drugie żeby szczęśliwie donosić ☹
Ja już ostatnio sama z siebie żartuje, że ja chyba mam na czole napisane pech 😂😂
Dobrze że mam tutaj Was. Jest mi trochę raźniej, mniej smutno. Zawsze mogę się wyżalić. Może kiedyś się pochwalimy dobrymi wieściami, kto to wie hehe🤗🤗🤗
 
A tak w ogóle to @ już mogłaby przyjść bo samo to czekanie mnie dobija :( tym bardziej że wszystko na to wskazuje, że @ przyjdzie. Na pewno całe ciśnienie zeszłoby 😕
 
Hej dziewczyny, ja jestem na etapie robienia testów owulacyjnych, owulacja powinna być u mnie koło 20 lipca 🤩 ciekawa jestem czy będzie..🤔 w tamtym miesiącu wydaje mi się, że nie miałam owulacji... i się nie udało. To nasz 2 cykl starań. Mam nadzieję, że w tym miesiącu się uda.... 🍀 Trzymam za Was kciuki i za Wasze testowanie ! 🥰
 
reklama
Od razu dawaj znać czy przyszła czy nie, a co do objawów nie wiem może czasami też za dużo sobie wkręcamy ale ja np teraz oglądam jakieś filmiki z dziećmi i ryczę ale to wiadomo takie objawy są mylące, bo na @ też się takie ma, najgorzej na świecie, [emoji1787][emoji1787]. Ale mnie myli to że mnie te piersi w ogóle nie bolą.... Tylko to pobolewanie brzucha raz na jakiś czas. A robisz test jutro? Bo ja się właśnie zastanawiam... Czy jak rano nie przyjdzie @ czy od razu z rana robić test... Czy już czekać na nią @
Zgadzam się. Czekanie jest okropne. Masakra. Mam serio już dość. :( Też mnie kuje. Jutro jak już dostanę @ to przynajmniej będę miała spokój psychiczny aż do następnej @ [emoji23]
 
Do góry