reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowo - Lipcowe staraczki

Ja nie potrzebnie robiłam dzisiaj rano... Negatywny był, czekam do poniedziałku... Aby nie przyszła @.
 
reklama
Masz jakieś objawy? Ja od 4 dni mam kłucie, wzdęty brzuch ml ale piersi mnie nie bolą... Na okres wcześniej pojawiały mi się krosty i piersi bolały tym razem nic.
Czasem czuję na podbrzuszu takie kłucie jakby. Ciężko to w ogóle określić.... Bo nie mam takiego cały czas, jednym ciągiem. Tylko czasami. Sutki podczas dotykania trochę bolą. Strasznie mnie drażni właśnie ten dotyk. Piersi są takie nabrzmiałe, większe. Wszystkie te objawy mogą wskazywać na @.
Twoje objawy też mogą wskazywać na @ ale przecież nie muszą. Więc pozostaje nam tylko czekać.
Zapomniałam jeszcze wyżej wspomnieć, że ostatnie 2 tyg mam smaka na słodycze o smaku kokosowym (prinessa, prince polo). Ale to też może być objawem @. Patrząc w przeszłość to lubię wyżej wymienione słodycze. Ale ostatnie 2 tygodnie to sama siebie nie poznawałam. Ale nie biorę tego jakoś na poważnie bo ja ogólnie jestem łasuch na słodycze hehe 😁
 
No nic zostaje nam czekanie, najgorzej sobie wmawiać, a to może być po prostu @.. Także aby do poniedziałku, no chyba że mnie zaskoczy o przyjdzie wcześniej
 
Hej, jestem również na etapie starań z mężem. Ale od kilku miesięcy nie udaje się. Mam już testy owu, prenatal uno, zaczęłam również olej z wiesiołka z tab brać no i omega 3. Miesiąc temu po wizycie u gina, zrobiłam wyniki. Mam za wysoka prolaktyne prawie 800.i jakies czynniki różyczkowe. Czekamy na kolejną wizytę.
Dodam ze mam niedoczynności tarczycy ale jestem pod kontrolą i dobry wynik bo 1.94 Okres mi sie skończył pare dni temu. Nie robię sobie nadzieji w tym cyklu nawet, bo przy tej prolaktynie marne szanse aczkolwiek wszystko jest możliwe. Serduszkujemy z mężem kiedy chcemy i chyba nawet nie będę śledzić kiedy owu mam.
Ale nasze starania trwaja już 10 miesięcy. 6 tak na luzie a 4 już typowo sprawdzające owulacje itp.
 
Hej, jestem tutaj nowa. Staramy sie o dziecko jednak za często testów nie robię bo już chyba straciłam nadzieje. Dziś zrobilam test, ale nie wiem czy jest felerny czy mam zwidy i wmowilam sobie, ze jest tam jakiś cień.. Będę wdzięczna za odpowiedz :)
Ja widzę tylko jedna, ale wydaje mi się ze test zalany. Zrób kolejny. A jak miesiączka nie przyjdzie za parę dni idz na beta.
Beta prawde Ci powie.
 
Hej, jestem tutaj nowa. Staramy sie o dziecko jednak za często testów nie robię bo już chyba straciłam nadzieje. Dziś zrobilam test, ale nie wiem czy jest felerny czy mam zwidy i wmowilam sobie, ze jest tam jakiś cień.. Będę wdzięczna za odpowiedz :)
Ja tak miałam w drugiej ciąży 😍
 
Trzymam tak mocno kciuki za was, za nas!!!!! Nie sądziłam, że to jest takie trudne
.. Myslalam, że wystarczy jeden cykl, tak jak mi się to kiedys udało no ale niestety straciliśmy dzidziusia, u nas po 5 miesiącach pierwszy cykl starania i zobaczymy... już nie mogę doczekać jutrzejszego dnia... Czy ta @ przyjdzie czy jednak nie.... [emoji1696][emoji1696][emoji1696][emoji1696]
 
reklama
Trzymam tak mocno kciuki za was, za nas!!!!! Nie sądziłam, że to jest takie trudne
.. Myslalam, że wystarczy jeden cykl, tak jak mi się to kiedys udało no ale niestety straciliśmy dzidziusia, u nas po 5 miesiącach pierwszy cykl starania i zobaczymy... już nie mogę doczekać jutrzejszego dnia... Czy ta @ przyjdzie czy jednak nie.... [emoji1696][emoji1696][emoji1696][emoji1696]
Ja również myślałam ze wystarczy jeden, tym bardziej że mam dopiero 26 lat ale jednak nie.
Wlasnie lekarz mi napisał ze w tyg wystawi mi receptę i zacznę jeść tabletki.
 
Do góry