reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Cześć dziewczynki. Dawno mnie tu nie było [emoji85] co tam u Was? Jak się czujecie?
Nie wiem czy to do mnie, ale ja nienawidze lata z noworodkiem [emoji12][emoji12] Umieram z gorąca i najchętniej zylabym pod prysznicem [emoji23] A poza tym to u nas ok. We wtorek dowiem się ile mała przybrala i będziemy mieć pierwsze szczepienia. A w sierpniu cała 4 całymi dniami w domu wiec szykuje się obóz przetrwania [emoji12]
A co u Ciebie?
 
Nie wiem czy to do mnie, ale ja nienawidze lata z noworodkiem [emoji12][emoji12] Umieram z gorąca i najchętniej zylabym pod prysznicem [emoji23] A poza tym to u nas ok. We wtorek dowiem się ile mała przybrala i będziemy mieć pierwsze szczepienia. A w sierpniu cała 4 całymi dniami w domu wiec szykuje się obóz przetrwania [emoji12]
A co u Ciebie?


To było do kazdej z tu obecnych 🤪

Mi zaczynają stopy puchnąć i łapią mnie co chwile skurcze w nogach w nocy 🤦‍♀️ wiec albo mnie budzi sikanie albo skurcz więc czuje sie jak zombi 😂 ale już 25tc leci ❤️❤️❤️

A szczepienia masz taki mix xw1 czy każde osobno?
 
To było do kazdej z tu obecnych [emoji2957]

Mi zaczynają stopy puchnąć i łapią mnie co chwile skurcze w nogach w nocy [emoji2356] wiec albo mnie budzi sikanie albo skurcz więc czuje sie jak zombi [emoji23] ale już 25tc leci [emoji3590][emoji3590][emoji3590]

A szczepienia masz taki mix xw1 czy każde osobno?
6w1, pneumokoki i rota wirusy. Tak samo Lili szczepiłam. Dwie pierwsze są normalnie w kalendarzu więc refundowane, rota robię ekstra, bo Inka będzie żłobkowa.
 
6w1, pneumokoki i rota wirusy. Tak samo Lili szczepiłam. Dwie pierwsze są normalnie w kalendarzu więc refundowane, rota robię ekstra, bo Inka będzie żłobkowa.

Brat sie dowiedzial pół roku temu od pediatry, że im więcej szczepień dziecko przejdzie (obowiązkowe +dodatkowe) tym mniej choruje od samego początku, więc doszczepiali syna przeciw zapaleniu opon mózgowych bo resztę mieli 😊 dziewczynki zdrowo rosną? ❤️
 
reklama
Brat sie dowiedzial pół roku temu od pediatry, że im więcej szczepień dziecko przejdzie (obowiązkowe +dodatkowe) tym mniej choruje od samego początku, więc doszczepiali syna przeciw zapaleniu opon mózgowych bo resztę mieli [emoji4] dziewczynki zdrowo rosną? [emoji3590]
Tak, póki co tfu tfu wszytsko ok.
A Ty już wyprawke masz kompletna czy jeszcze szalejesz z zakupami?
 
Do góry