reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Oooo super :) W pon zrobie sobie tam spacer ;) Esotiq to uwielbiam i zawsze tam biustonosze kupuje. Ale nigdy nie zwracalam uwagi na ciazowe ;)
ja nie kupiłam ciążowych tylko normalny pol miekki taki jak nosze na codzień tylko, ze wiadomo miseczka większa :) kolejnych juz nie kupie bo miseczkę g maja najwieksza wiec następne u braffiterki :( tylko sprawdź czy jeszcse jest promka a jak nie to na dniach napewno bedzie kolejna :)
 
reklama
Ciążowe są super w esotiq!!😍 Ja nawet poza ciąża noszę ciążowe z esotiq tylko rozmiar mniejszy, bo bardzo są wygodnie. Ja ogólnie lubię miękkie biustonosze ale oczywiście z fiszbinami😉 usztywniane mnie denerwują..
to ja tak samo tylko to chyba kwestia budowy moich piersi 🙈w całym usztywnionym złe wyglądają, miekki albo półmiękki jest idealny!
 
W pierwszej ciąży od razu po potwierdzeniu poszłam na L4. Obecnie wiedziałam o wiele wcześniej niż za pierwszym razem. Ale nadal pracuje. W pracy jeszcze nie mówiłam. Tak pomyślałam że jak wszystko będzie dobrze to po prenatalnych powiem. Na razie czuje się w kratkę. Chodzę codziennie do pracy. Ale w domu mam 4latke więc nie odpocznę przy niej. A w pracy mam możliwość na spokojnie siąść odpocząć. Czy nawet zjeść.
ja planowałam zostać gdzies do listopada moze grudnia ale czuje sie tak złe, ze jutro chyba ostatni raz pojde do pracy :( od srody do pt miałam zwolnienie. Juz sie boje jutro, bo w domu ciagle leżałam i mdlilo mnie co prawda ciagle ale mniej wymiotowalam i ogolnie byłam bardziej wypoczęta jezeli tak to mozna nazwać, a w pracy jak byłam w zeszłym tyg przed zwolnieniem to wymiotowalam kilka razy i mega osłabiona sie czułam :(
 
ja planowałam zostać gdzies do listopada moze grudnia ale czuje sie tak złe, ze jutro chyba ostatni raz pojde do pracy :( od srody do pt miałam zwolnienie. Juz sie boje jutro, bo w domu ciagle leżałam i mdlilo mnie co prawda ciagle ale mniej wymiotowalam i ogolnie byłam bardziej wypoczęta jezeli tak to mozna nazwać, a w pracy jak byłam w zeszłym tyg przed zwolnieniem to wymiotowalam kilka razy i mega osłabiona sie czułam :(
To się zgadza czasami też ledwo żyję. Ale sytuacja w pracy taka, że nie mogę pójść na zwolnienie. A chciałabym jeszcze skorzystać z urlopu. Możliwość mam dopiero po połowie sierpnia.
 
To się zgadza czasami też ledwo żyję. Ale sytuacja w pracy taka, że nie mogę pójść na zwolnienie. A chciałabym jeszcze skorzystać z urlopu. Możliwość mam dopiero po połowie sierpnia.
u mnie sierpień najgorszym miesiącem zebym odeszła :( i na koniec sierpnia miałam urlop zaplanowany, wczasy pod grusza juz wypłacone, ale jak pojde na zwolnienie to zwrócę.. w sumie u nas niewiele to jest a zostanie mi 10 dni urlopu do wykorzystania na po macierzyńskim.. chciałabym zostac i pomoc ale jak bede sie tak czuła jak w zeszłym tyg to nie ma to najmniejszego sensu bo wiecej narobie szkód przez brak koncentracji niz to wszystko warte :(
 
u mnie sierpień najgorszym miesiącem zebym odeszła :( i na koniec sierpnia miałam urlop zaplanowany, wczasy pod grusza juz wypłacone, ale jak pojde na zwolnienie to zwrócę.. w sumie u nas niewiele to jest a zostanie mi 10 dni urlopu do wykorzystania na po macierzyńskim.. chciałabym zostac i pomoc ale jak bede sie tak czuła jak w zeszłym tyg to nie ma to najmniejszego sensu bo wiecej narobie szkód przez brak koncentracji niz to wszystko warte :(
Też zauważyłam, że jakbym miała głowę nie swoją. Ciężko mi się skupić. A że stanowisko ode mnie wymaga odpowiedzialności za ludzi to momentami się łapie na tym, że czegos nie kojarzę. Brakuje mi słów. A jak czuje się gorzej to poszłabym się położyć.
 
Ja muszę do końca sierpnia minimum pracować... ale chciałabym w październiku być już na zwolnieniu... zobaczymy jak się będę czuła bo jak mdłości przez tydzień nie miałam tak dzisiaj powróciły... a jeszcze te plamienie co prawda dzisiaj już mniejsze ale delikatnie jest... wyczytałam tez ze takie plamienia mogą być w 4 8 i 12 tygodniu w dniu pojawiania się miesiączki... a u mnie wczoraj powinnam dostać okres wiec jestem spokojniejsza 😀
 
reklama
Moja koleżanka w 1 ciąży wymiotowała jak szalona ale przytyła z 30kg 🙈 urodziła dziewczynkę. Tera druga ciąża też była pewna że dziewczynka bo powtórka z rozrywki tylko oczy otwierała i już do kibelka 😁 teraz zaczął jej się 5 miesiąc i lekarz potwierdził chłopca 😁
Ooo to mam szansę 😁 ja jak narazie wszystkie ciążę wymioty od rana ale w pierwszej 8 kilo a w drugiej 6,5 przytyłam przez to
 
Do góry