reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Ja mam do wózka w komplecie torbo plecak ale nie jest za duzy. Jak się nie sprawdzi to na pewno coś zamówie i na pewno będzie to też torbo plecak- bardzo wygodne rozwiązanie. Fajne mają z ski hop ale też nie należą do tanich.
Niestety bardzo drogie są te torby albo torbo plecaki 😢 Jedynie te szyte na zamówienie mają lepsze ceny, ale nie wiem czy jestem do nich przekonana 🤷🏼‍♀️ My kupujemy Cybex Balios S Lux w kolorze Soho Grey i tam nie ma torby w zestawie, a ta Cybexowa do dokupienia jest dosyć mała (ta nowa wersja, bo ta stara wersja to z kolei wygląda jak wielki wór).
 
reklama
Niestety bardzo drogie są te torby albo torbo plecaki 😢 Jedynie te szyte na zamówienie mają lepsze ceny, ale nie wiem czy jestem do nich przekonana 🤷🏼‍♀️ My kupujemy Cybex Balios S Lux w kolorze Soho Grey i tam nie ma torby w zestawie, a ta Cybexowa do dokupienia jest dosyć mała (ta nowa wersja, bo ta stara wersja to z kolei wygląda jak wielki wór).
Jestem chyba jedyna osoba która nie lubi tych torbo plecaków. No aż mnie trzęsie jak je widzę, ale jestem Osoba która nie lubi plecaków tylko torebki, najlepiej żeby to była na ramie albo listonoszka. Jestem raczej niska i wyglądałabym jakbym do szkoły szła 😂
Jedynym z kryteriów wyboru wózka była właśnie torba na ramie a nie plecak
 
Jestem chyba jedyna osoba która nie lubi tych torbo plecaków. No aż mnie trzęsie jak je widzę, ale jestem Osoba która nie lubi plecaków tylko torebki, najlepiej żeby to była na ramie albo listonoszka. Jestem raczej niska i wyglądałabym jakbym do szkoły szła 😂
Jedynym z kryteriów wyboru wózka była właśnie torba na ramie a nie plecak
Ja plecak mam Fjallraven więc w sumie do wózka to wolałabym torbę :) Pewnie jakaś czarna skoro wózek szary 🤷🏼‍♀️ Nie lubię pstrokatych rzeczy i nadmiaru ozdób. Trochę się pewnie naszukam 🤣
 
Ja plecak mam Fjallraven więc w sumie do wózka to wolałabym torbę :) Pewnie jakaś czarna skoro wózek szary 🤷🏼‍♀️ Nie lubię pstrokatych rzeczy i nadmiaru ozdób. Trochę się pewnie naszukam 🤣
Ja mam ta co byla dołączona do wózka. Jeśli będzie za mała to będziemy szukać innej ale w podobnym stylu 😊
 

Załączniki

  • 6616754A-4021-4CA0-86BA-C4168AF38B1C.jpeg
    6616754A-4021-4CA0-86BA-C4168AF38B1C.jpeg
    2,2 MB · Wyświetleń: 105
Jestem chyba jedyna osoba która nie lubi tych torbo plecaków. No aż mnie trzęsie jak je widzę, ale jestem Osoba która nie lubi plecaków tylko torebki, najlepiej żeby to była na ramie albo listonoszka. Jestem raczej niska i wyglądałabym jakbym do szkoły szła 😂
Jedynym z kryteriów wyboru wózka była właśnie torba na ramie a nie plecak
A mi się one bardzo podobają że względu na funkcjonalność. Jest cała masa do wyboru, wyglądają jak torby gdy są przypięte do wózka (a w większości są) a to zdecydowanie wygodniejsza opcja gdy trzeba wziąć i dzidzię na ręce, i zakupy i jeszcze ta "torbe z wózka" ;) oczywiście, co kto lubi;)
 
reklama
Hej kochane. Ja też mialam wczoraj wizytę. Malutka już nie taka malutka. Wazy 2043g plus minus 298g w 31+6. Serduszko pięknie biło. Spala na wizycie , ale w końcu udało się zrobić jakieś zdjęcie. No a mi niestety szyjka się skróciła do 25mm. Ostatnio miała 33. Lekarka powiedziała,że mam dużo leżeć i się oszczędzać i widzimy się za dwa tygodnie. Potem jednak stwierdziła,że nie będziemy prowokować i wizyta wyjdzie mi za 3tyg i 3 dni. Trochę się wystraszyłam. Potem podpytywalam położna i ona do mnie,że oby się już nie skracała bo wydłużyć się nie wydłuży. Jak się skróci to zalażą krążek. Boje się jak cholera. Któraś ma krążek z tego co pamiętam. Jak się z tym funkcjonuje??
 

Załączniki

  • IMG_20200812_064257.jpg
    IMG_20200812_064257.jpg
    477,6 KB · Wyświetleń: 86
Do góry