reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Nie wiem kochana bo po poronieniu nie miałam okresu. A może to wszystko to tylko sen😭😭😭
Jeśli to było poronienie samoistne to mogłaś zajsc w ciążę w tym pierwszym cyklu. Ja też poronilam w 6tyg i nie miałam nawet owulacji a bardzo liczyłam na nią bo zaczęliśmy starania odrazu. Leć do lekarza, piękna kreska i głowa do góry. Trzeba się cieszyc i spojrzeć na to z drugiej strony, że tak szybko się udało, jesteście oboje zdolni, nie masz problemów by zajść w ciążę.
 
To podziwiam. U nas to taki drugi cykl prawdziwych staran, bo w czerwcu w ogole nie celowalismy w dni plodne i przegapilismy je:D W lipcu robilismy wszystko ksiazkowo i przyszlo wielkie rozczarowanie. Mam nadzieje, ze do trzech razy sztuka i teraz sie uda :)
Ja termin miesiaczki mam na 30, ale kusi mnie aby zatestowac 26 bo jedziemy wtedy do rodzinnego miasta na kilka dni
Ja się nie nastawiam, bo wiem, że coś u mnie nie działa.... Podejrzewam niedrożność jajowodów...bo owulację mam, hormony ok, mąż ok.... Także teraz Mamy konsultacje i mam nadzieję umówić się na hsg, dopiero wtedy będę myśleć, cz się uda
 
2 bądź 3 tygodnie temu. Nie sądziłam że się uda tak szybko, a jeszcze kilka dni temu rozmawiałam z moim kochanym że nie chcemy oboje dzieci.

Kurcze jeśli 2 tygodnie temu to ja bym poszła do lekarza, bo ja dwa tygodnie po zabiegu miałam jeszcze dosyć wysoka i testy pozytywne. Nie wiem jak po samoistnym, być może spadła szybciutko. Trzymamy kciuki 👌
 
Chciałam napisać, że chyba tak, ale nie Chyba tylko jestem ❤️ beta bardzo mała,bo 25 w dzidn @ kub dzień przed. Dziś jadę powtórzyć.
To nie jest bardzo mała beta!! Gro kobiet ma właśnie taką w terminie @. Nieliczne mają bardzo wysoką tak jak ja miałam i to zależy od wcześniejszej owu i wczesnego zagnieżdżenia. Nie nakręcaj się! :D
 
reklama
Mój z kolei twierdzi, że jak doszło do zapłodnienia i był zarodek i serduszko (a u nas tak było) a nie puste jajo to parametry obu stron są wystarczające. Ja ze swojej strony i tak po poronieniu zrobiłam mnóstwo badań, nasienia nie badaliśmy, daje mężowi suple póki co [emoji6]
Mój gin też tak twierdzi. I ja jej wierzę. Jak mu dajesz witaminki i dbasz o jego diete to powinno być wszystko okay. Na twoim miejscu też bym czekała z badaniami. One nie są dokładne i mogą nabałaganić w związku [emoji16] bardzo wczesne poronienia i ciążę biochemiczne mogą wskazywać na problemy z nasieniem...
Mój pewnie też powinien zrobić hormony bo być może i one wpływają na zły wynik nasienia.. Póki co leki poszły w ruch i czekamy na efekt. Przeraża mnie tylko czas- podobno po 3 miesiącach dopiero plemniki się regenerują. Dlatego jestem ciekawa czy ktoś był w podobnej sytuacji i poprawił nasienie tylko tabletkami?
Tak, Spermatogeneza trwa okolo 72 dni,dlatego suplementy i dieta co najmniej 3 miesiące, a najlepiej pół roku, 3mam kciuki. Polecam Akademie płodności, właśnie wydały ebooka jak poprawić jakość męskiego nasienia..
Hej dziewczyny, nie udało mi się uzyskać odpowiedzi wiec spróbuje ponownie: mam cykle 27 dni, ostatni cykl trwał wyjątkowo 35 dni. W tym miesiącu zrobiłam sobie badania w 22 dniu cyklu i wyszły mi następujące wyniki: prolaktyna 18,5 ng/ml, progesteron 0,44 ng/ml. Czy jest szansa, ze wynik progesteronu wyszedł tak niski, bo owulacja się przesunęła? Pytanie do dziewczyn, które maja problemy z owulacja i progesteronem - jakie leki przyjmujecie i jak szybko udało Wam się wyregulować wyniki i przywrócić owulacje? Pozdrawiam
Może być tak, że nie było jeszcze owu, albo była niedawno, stąd niski progesteron. Wg mnie to ignorancja lekarza, że każe zrobić progesteron w 21 dc, a nie 7 dni po owu. Skoro miałas cykl 35 dni minus 14 (faza lutealna) to owu była w 21 dc! Co znaczy, że po owu 7 dni to 28 dc, a nie 22.... Nagmatwalam, ale mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi.
Ja zrobiłabym to na własną rękę... Od pozytywnego testu owu dodalabym 8 dni i w tym dniu poszłabym na progesteron. Wtedy wiesz czy była owu..
Albo druga opcja to monitoring cyklu u lekarza... Z tymi testami łatwiej, bo nie musisz podglądać u lekarza jajnikow, ale też nie taka dokładna jak monitoring. Spróbowałabym raz testów i jeśli nic z tego nie wyjdzie to monitoring.
Same chudziny [emoji38]
Ja 170cm i 72 kg. Czuje sie przy Was grubo [emoji1787]
Ja 75 przy 165 cm, ale normalna waga to 60, zawsze byłam przy kości, nigdy chudzinka. Jak zejdę z wagi do 65 to będę zadowolona.
Ja mam 162 i 60kg i raczej z tych biodrzastych jestem klasyczna gruszka [emoji85][emoji86]
Ja mam cycki 75G, a w dupce też ze 120 cm [emoji28][emoji28][emoji28][emoji28]
 
Do góry