reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Po wizycie! Dobre wieści krwiak się wchłonął 😁😁😁 dzieciak fikołki robił jak nakręcony wszystko w jak najlepszym porządku! Dziś 11t i 1d....Normalnie dziś będę podwójnie świętować mąż mnie zabiera na kolację kazał jakąś kiecę zarzucić więc trzeba się wypindrzyć😉 niańki załatwione dziś rocznicę 4 ślubu mamy a znamy się już 10lat 😊 także dziewczyny grunt to nastawić się na same dobre wiadomości czarne myśli na bok!
Jak u Ciebie po wizycie czy jeszcze czekasz? 😉
Gratulacje z okazji rocznicy 😘😘 cieszę się ze wszytsko jest wporzasiu❤️❤️❤️❤️
 
U mnie tez tak było ze w 7 tyg już objawów nie Miałam tylko co jakiś czas bóle w podbrzuszu 😀 chyba faktycznie organizm się przyzwyczaja 😀
Mój jakoś nie chce się przyzwyczaić 😅 u mnie 11 tc z usg a mdłości jak były tak są 🤮 katastrofa... Nawet w nocy jak ide do lazienki na siusiu 5 razy to za kazdym razem czuje je 🙄 Mama mi mowi ze tak ze mną miała i ze Oliwia pewnie będzie 😅😜
 
Nie chcę zapeszac ale narazie sie trzymamy w grupie i oby tak zostało. Ale chce zwrócić uwage na to ze od 6tc do 8tc było sporo poronień 😪 a teraz jak juz ciążę nasze są coraz starsze tak sie uspokoiło. Faktycznie do 10 tc jest wieksze ryzyko, tak jak piszą wszędzie 🙏 u mnie juz ten tydzien przekroczony, nawet z OM dzis 10 tc sie zaczął. Ja nie połapie sie chyba jak mam liczyc czy z usg czy OM. Tak mi dziwnie bo mozna powiedziec ze przeskoczylam jeden tydzien
 
Nie chcę zapeszac ale narazie sie trzymamy w grupie i oby tak zostało. Ale chce zwrócić uwage na to ze od 6tc do 8tc było sporo poronień 😪 a teraz jak juz ciążę nasze są coraz starsze tak sie uspokoiło. Faktycznie do 10 tc jest wieksze ryzyko, tak jak piszą wszędzie 🙏 u mnie juz ten tydzien przekroczony, nawet z OM dzis 10 tc sie zaczął. Ja nie połapie sie chyba jak mam liczyc czy z usg czy OM. Tak mi dziwnie bo mozna powiedziec ze przeskoczylam jeden tydzien
Oby już tylko do przodu😉
 
Gratulacje z okazji rocznicy 😘😘 cieszę się ze wszytsko jest wporzasiu❤️❤️❤️❤️
my mieliśmy we wtorek rocznice ślubu i jutro mielismy z tego okazji skoczyc gdzies na kolacje i na stand Up ale młoda od dzis z moimi rodzicami pojechała nad morze do sob i tak za nia tęsknie ze nie wiem czy nie odłożymy planow rocznicowych i nie pojedziemy do nich. Zwariowałam chyba ale poprostu szaleje na jej punkcie tym barfziej teraz kiedy jest taka słodka! Jak sie złe czuje to mnie ciagle przytula i całuje, gada do brzuszka, całuje go No serio dziewczyny nie myslalam, ze az tak bedzie mnie to rozczulać! Mam nadzieje, ze jej nie minie i bedxie super starsza siostra!!!!
 
Mój jakoś nie chce się przyzwyczaić 😅 u mnie 11 tc z usg a mdłości jak były tak są 🤮 katastrofa... Nawet w nocy jak ide do lazienki na siusiu 5 razy to za kazdym razem czuje je 🙄 Mama mi mowi ze tak ze mną miała i ze Oliwia pewnie będzie 😅😜
ja tez mam nadal mdlosci i wymiotuje :( dzisiaj pojechałam na badania krwi, przed badaniami wymiotowalam i po nich tez :( i ogolnie cały dzien mnie mdli i sie złe czuje.. jakbym na wiecznym kacu była!
 
Nie chcę zapeszac ale narazie sie trzymamy w grupie i oby tak zostało. Ale chce zwrócić uwage na to ze od 6tc do 8tc było sporo poronień 😪 a teraz jak juz ciążę nasze są coraz starsze tak sie uspokoiło. Faktycznie do 10 tc jest wieksze ryzyko, tak jak piszą wszędzie 🙏 u mnie juz ten tydzien przekroczony, nawet z OM dzis 10 tc sie zaczął. Ja nie połapie sie chyba jak mam liczyc czy z usg czy OM. Tak mi dziwnie bo mozna powiedziec ze przeskoczylam jeden tydzien
ale z usg masz starsza czy młodsza ciaze? Lekarze wiadomo ze beda liczyć z om, ale ja sprawdzając jak sie ciaza rozwija sprawdzałbym po tym krótszym terminie zeby sie nie stresowac. Poza tym ja w poprzedniej ciazy miałam tak ze z usg prawie 2 tyg różnicy mi wychodziło bo miałam długie cykle a oni do cc mnie zapisywali po terminie z om i wydaje mi sie ze ciaza była mimo wssystko młodsza i mi mała za szybko wyciągnęli :( dlatego tez nie jestem za cc :(
 
reklama
Nie mozesz isc wczesniej? Ja tez mialam miec po miesiacu wizyte ale bylam po 2 tygodniach dla wlasnego sookoju, troche sie smial ze mnie ze panikuje ale co zrobic, wazniejszy wlasny spokoj. Kochana mnie piersi tez juz mniej bolą, z takich objawow ktore utrzymuja mnie mimo wszystko przy dobrej myśli to mdlosci. No i one sa raz mniejsze raz wieksze ale sa. A mialas mdlosci wczesniej? W ktorym tc jestes? Sory nie ogarniam was jeszcze 🤦‍♀️ jezeli sie martwisz to musisz sie udac na usg najwyzej idz do innego. Ja bym wszystko zrobila zeby sie uspokoic 😊 i pamietaj ze to co piszesz o swoim braku objawow to o niczym nie swiadczy

Jestem w 11tc i mdłości w sumie od początku nie miałam, jedynie co to ten ból piersi i wcześniejsze zmęczenie. Ale w sumie od 2 tygodni czuję się super, na każdym usg u rożnych ginekologow bylam I wszystko ok Ale mi taka informacja wystarcza na tydzień spokoju A potem się zaczynam zamartwiać 🤦‍♀️
 
Do góry