reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Trzymam kciuki za wszystkie prenatalne! Ja w piątek. Dzisiaj mam endokrynologa, z wyników mam tylko tsh lekko podwyższone reszta w normie. Ciekawe co mi powiem, mam nadzieje ze mnie tabletki ominą......
 
Siedzę i czekam na prenatalne. Miało być na 11.30 a tu pacjentka z 11 dopiero weszła, przede mną jeszcze jedna osoba i dopiero ja. Wszystko mi stoi w gardle ze strachu. Już bym chciała mieć za sobą. Ale z takim opóźnieniem to może godzinę będę tu kwitła i się denerwowała 😵


Trzymam kciuki, żebyś wyszła z badan spokojna :)
 
Siedzę i czekam na prenatalne. Miało być na 11.30 a tu pacjentka z 11 dopiero weszła, przede mną jeszcze jedna osoba i dopiero ja. Wszystko mi stoi w gardle ze strachu. Już bym chciała mieć za sobą. Ale z takim opóźnieniem to może godzinę będę tu kwitła i się denerwowała 😵
Wszystko będzie dobrze trzymam kciuki 😘😘
 
To jak chęć jest ogromna to jeszcze możesz mleko kokosowe wypróbować. Ma zupełnie inny zapach, więc może ujdzie :D

Ja znowu kwaśne mogłabym non stop, ale zawsze lubiłam. Może też dlatego
Ja ostatnio
Za to ja dziś na gotowałam fasolki po bretońsku aż mi ślinka już cieknie 🤤 część w słoiki zalałam jak mnie najdzie będzie jak znalazł 😁 no właśnie bigos też za mną chodzi a ciężko o dobrą kapustę teraz ☹️
Ja w tamtym tyg miałam fasolkę 😁oczywiście wysłałam swojego po wszystko a potem mniam mniam😁
 
Już po USG :) Lekarz nie stwierdził żadnych nieprawidłowości :) przeziernosc 1.6, kość nosowa widoczna, serduszko 4 komorowe, symetryczne, bije jak szalone :) czekamy teraz na wyniki z krwi. Szalenie się cieszę i jestem już trochę spokojniejsza :) pan Doktor powiedział, że bardziej chłopiec niż dziewczynka 😀
PS. Ja jem owsiankę na wodzie, jest przepyszna :)
Oo może na wodzie zjem 😁
 
reklama
Do góry