reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Czekam niecierpliwie, w ub miesiacu sugerowałam sie tylko kalendarzykiem, a owulacje miałam wczesniej,niz pokazuje mi ,,mój kalendarzyk ,,. w tym miesiacu kupiłam testy owulacyjne, wiec ubiegłomiesieczna teoria się potwierdziła i raczej teraz trafiane było zgodnie z testami..kalendarzyk pokazywał termin owulacji 22.08..a testy juz od 17 wychodzily pozytywnie, 21 już była tylko 1 kreseczka.
 
reklama
Druga ciąża test pokazał dopiero druga kreskę dzień po @ a e trzeciej już na 5 dni przed. Do końca nic nie jest straconego
Czekam niecierpliwie, w ub miesiacu sugerowałam sie tylko kalendarzykiem, a owulacje miałam wczesniej,niz pokazuje mi ,,mój kalendarzyk ,,. w tym miesiacu kupiłam testy owulacyjne, wiec ubiegłomiesieczna teoria się potwierdziła i raczej teraz trafiane było zgodnie z testami..kalendarzyk pokazywał termin owulacji 22.08..a testy juz od 17 wychodzily pozytywnie, 21 już była tylko 1 kreseczka.
 
Dziewczyny! Stosunek odbył się 22.08 doszedł we mnie bo myślałam że i tak nie zajde bo spodziewana miesiączkę mialam mieć 25.08 czyli stosunek był 3 dni przed spodziewana miesiączka. Ale jej nie mam. Czy mogę być w ciąży?
 
Dziewczyny! Stosunek odbył się 22.08 doszedł we mnie bo myślałam że i tak nie zajde bo spodziewana miesiączkę mialam mieć 25.08 czyli stosunek był 3 dni przed spodziewana miesiączka. Ale jej nie mam. Czy mogę być w ciąży?
3 dni przed bardzo bardzo male szanse ale owulacja sie czasem przesuwa i rozne cuda sie dzieja
 
3 dni przed bardzo bardzo male szanse ale owulacja sie czasem przesuwa i rozne cuda sie dzieja
Już koniec miesiąca a okresu nie mam. Nigdy tak nie miałam. Myślę że poczekam parę dni i zrobię test. Moja koleżanka zaszła dzień przed okresem🤪ten miesiąc jest dla mnie szalony bo w plodne był stosunek robiłam test i wyszedł pierwszy pozytywny kolejne negatywne. Później ten stosunek 3 dni przed okresem ale jego nie ma już nie wiem co myśleć
 
Hmm to w płodne był sex? Bo już nie czaje
Już koniec miesiąca a okresu nie mam. Nigdy tak nie miałam. Myślę że poczekam parę dni i zrobię test. Moja koleżanka zaszła dzień przed okresem[emoji2957]ten miesiąc jest dla mnie szalony bo w plodne był stosunek robiłam test i wyszedł pierwszy pozytywny kolejne negatywne. Później ten stosunek 3 dni przed okresem ale jego nie ma już nie wiem co myśleć
 
reklama
Do góry