reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Melduję się, 5.09 o 22 godzinie przez cc urodził się Ignaś 😁 Waga prawie 4200 g, 59 cm długości. Na razie jestesmy z maluszkiem w szpitalu. Ja dochodzę do siebie po cc, Ignaś sporo śpi na razie.
 

Załączniki

  • IMG_20200907_085226.jpg
    IMG_20200907_085226.jpg
    569,8 KB · Wyświetleń: 98
reklama
Ja już po. Nie za dobre wieści mam, synek mało przybrał waży 2540, od ostatniej wizyty tylko 300g moja waga praktycznie w miejscu stoi. Miał być termin cc ustalony, ale doktor mówi że damy mu szanse urosnąć i za 2 tyg kolejna wizyta. I chyba spróbuję rodzic naturalnie bo mały już dobrze ustawiony. Gin mówi że jak do wizyty nie urodze to robimy cc bo z moim poziomem plytek krwi nie ma co czekać.
 
Ja już po. Nie za dobre wieści mam, synek mało przybrał waży 2540, od ostatniej wizyty tylko 300g moja waga praktycznie w miejscu stoi. Miał być termin cc ustalony, ale doktor mówi że damy mu szanse urosnąć i za 2 tyg kolejna wizyta. I chyba spróbuję rodzic naturalnie bo mały już dobrze ustawiony. Gin mówi że jak do wizyty nie urodze to robimy cc bo z moim poziomem plytek krwi nie ma co czekać.
A kiedy miałaś ostatnią wizytę. To jeszcze nic nie znaczy. Czasami może być błąd pomiaru. A mniejsze dziecko łatwiej urodzic😉
 
Melduję się, 5.09 o 22 godzinie przez cc urodził się Ignaś 😁 Waga prawie 4200 g, 59 cm długości. Na razie jestesmy z maluszkiem w szpitalu. Ja dochodzę do siebie po cc, Ignaś sporo śpi na razie.
Gratulacje ale duży chłopczyk 🥰

Moj 3 kg dziś spadł do wagi 2890 gram. Jutro wychodzimy do domu już się nie mogę doczekać odliczam godziny aż już będziemy w domku :-)
 
Hej , my już na świecie w komplecie od piątku :) Cc bardzo sprawne , dla dziewczyn które na to czekają naprawdę nie jest strasznie :) teraz wiadomo trochę gorzej bo brzuch dokucza ale jest do przeżycia , niestety my jeszcze w szpitalu bo malutka ma bilirubine na pograniczu i nie pozwolili nam narazie wyjść :/
 
Ja już po. Nie za dobre wieści mam, synek mało przybrał waży 2540, od ostatniej wizyty tylko 300g moja waga praktycznie w miejscu stoi. Miał być termin cc ustalony, ale doktor mówi że damy mu szanse urosnąć i za 2 tyg kolejna wizyta. I chyba spróbuję rodzic naturalnie bo mały już dobrze ustawiony. Gin mówi że jak do wizyty nie urodze to robimy cc bo z moim poziomem plytek krwi nie ma co czekać.
2540 to nie tak mało nie martw się. Z tą waga to też różnie bywa może mieć więcej no niestety też w drugą stronę to działa. Mi w czwartek powiedziała lekarka że waży 3480 gram A w sobotę się urodził 3020 gram. Także to nigdy nie jest na 100%. Liczę że Twoje dzieciątko jeszcze podrośnie przez 2 tyg 🥰
 
Melduję się, 5.09 o 22 godzinie przez cc urodził się Ignaś 😁 Waga prawie 4200 g, 59 cm długości. Na razie jestesmy z maluszkiem w szpitalu. Ja dochodzę do siebie po cc, Ignaś sporo śpi na razie.
Gratulacje ! ❤❤ śliczny synuś 🥰

Ja już po. Nie za dobre wieści mam, synek mało przybrał waży 2540, od ostatniej wizyty tylko 300g moja waga praktycznie w miejscu stoi. Miał być termin cc ustalony, ale doktor mówi że damy mu szanse urosnąć i za 2 tyg kolejna wizyta. I chyba spróbuję rodzic naturalnie bo mały już dobrze ustawiony. Gin mówi że jak do wizyty nie urodze to robimy cc bo z moim poziomem plytek krwi nie ma co czekać.
Tak jak pisała koleżanka wyżej, z tymi pomiarami to różnie bywa. Siostra miała urodzić córkę 3200 a urodziła 3700.. także różnica spora. Za to moja koleżanka też miała teraz wizytę (jest w 33tc) i wg lekarza jej dzircko w ciągu 4 tygodni urosło 300g. I lekarz jej powiedział, że po prostu będzie mniejsze, ale sie tym nie przejmować, bo najważniejszy jest przyrost 😘

Hej , my już na świecie w komplecie od piątku :) Cc bardzo sprawne , dla dziewczyn które na to czekają naprawdę nie jest strasznie :) teraz wiadomo trochę gorzej bo brzuch dokucza ale jest do przeżycia , niestety my jeszcze w szpitalu bo malutka ma bilirubine na pograniczu i nie pozwolili nam narazie wyjść :/
Gratulacje ❤ ja właśnie czekam na cc (jeszcze 10 dni), mam nadzieje, ze bedzie tak jak piszesz 🙈🙈
 
reklama
Gratulacje ! ❤❤ śliczny synuś 🥰


Tak jak pisała koleżanka wyżej, z tymi pomiarami to różnie bywa. Siostra miała urodzić córkę 3200 a urodziła 3700.. także różnica spora. Za to moja koleżanka też miała teraz wizytę (jest w 33tc) i wg lekarza jej dzircko w ciągu 4 tygodni urosło 300g. I lekarz jej powiedział, że po prostu będzie mniejsze, ale sie tym nie przejmować, bo najważniejszy jest przyrost 😘


Gratulacje ❤ ja właśnie czekam na cc (jeszcze 10 dni), mam nadzieje, ze bedzie tak jak piszesz 🙈🙈
Dziękujemy 😊 u nas podobnie z waga , miało być 3200 a urodziła się 2750 ale zdrowiutka i silna :)
 
Do góry