reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dominik - mały wojownik

Dzisiaj mieliśmy mieć odwiedziny.. Niestety.. Rozłożyło syna, męża i rozkłada mnie:( rozmawialismy z Panią doktor i ta stwierdziła że nie ma co ryzykować [emoji17]
Ale to jest dla mnie całkiem zrozumiałe, nie wybaczyłabym sobie gdybysmy mu coś "przywieźli".

Z dobrych informacji, Dominiczek wazy prawie 1300 gr, płucka bardzo ładnie zareagowaly na leki. Morfologia o dziwo jak powiedziała Pani doktor piękna. Zapotrzebowanie tlenu ciągle się zmniejsza. Oby tak dalej.
Bardzo mi przykro, że nie mogłaś zobaczyć synka. Jednak wiadomości są wspaniałe. Powolutku maluszek nauczy się samodzielnie oddychać. Wciąż was wspieram [emoji178]
 
reklama
Bardzo mi przykro, że nie mogłaś zobaczyć synka. Jednak wiadomości są wspaniałe. Powolutku maluszek nauczy się samodzielnie oddychać. Wciąż was wspieram
emoji178.png
Wiem, że nas wspierasz i bardzo Ci za to dziękuję ❤️. Szkoda, że dzisiaj nie udało się zobaczyć ale z drugiej strony wiem, że Dominiczek i jego zdrowie jest najważniejsze i żadne bakterie i zarazki mu nie potrzebne.
 
Wiem, że nas wspierasz i bardzo Ci za to dziękuję ❤. Szkoda, że dzisiaj nie udało się zobaczyć ale z drugiej strony wiem, że Dominiczek i jego zdrowie jest najważniejsze i żadne bakterie i zarazki mu nie potrzebne.
powiem ci, że jest to straszne, że nie można swojego dzieciątka mieć przy sobie. Dobrze, że możecie raz w tygodniu go odwiedzać, bo niektóre szpitale zamknęły się na ludzi z zewnątrz.
Jeszcze kilka tygodni i będziecie w domku < 3
 
powiem ci, że jest to straszne, że nie można swojego dzieciątka mieć przy sobie. Dobrze, że możecie raz w tygodniu go odwiedzać, bo niektóre szpitale zamknęły się na ludzi z zewnątrz.
Jeszcze kilka tygodni i będziecie w domku < 3
Masz rację. Dobrze , że chociaż ten jeden raz w tygodniu mamy możliwość. W obecnym czasie to i tak dużo. Staram się doceniać to co jest ☺️.
 
Masz rację. Dobrze , że chociaż ten jeden raz w tygodniu mamy możliwość. W obecnym czasie to i tak dużo. Staram się doceniać to co jest ☺.
Jesteście moimi bohaterami, naprawdę dzięki wam przechodzę spokojnie ciążę, bo wiem że cuda się zdarzają, a te maluchy są bardziej waleczne niż my.
 
reklama
Do góry