reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

No katar tak krotko normalnie nie trwa.. nawet alergiczny.. cieszę się ze juz ok. Daj znać jak mała po żłobku.
Dziś też w ogóle bez kataru. Bałam się ja puszczać, ale jest rzeczywiście dobrze. My już po. Jak na pierwszy dzień to Ada była bardzo długo, od 7.45 do 14.30. Prawie 7h [emoji33] nie dzwoniły, więc w końcu po 14 pojechałam i Ada akurat była w trakcie posiłku. Zasnęła sama w łóżeczku (wtf?) Pani mówi, że zasnęła bez płaczu, pogadala sobie, ułożyła się i zasnęła. Byli na spacerze, słuchali muzyki. Podobno jest najładniej jedzącym dzieckiem, pomimo, że dałam jej w domu śniadanie, to zjadła też tam i później obiad i po drzemce cała zupe. Także niby idealnie, aż się boję że jutro się wszystko posypie. Teraz jest spokojna, radosna, na razie nie widać żeby miała jakaś traumę [emoji6]
IMG_20200902_151135_1.jpeg
IMG_20200902_151146.jpeg
 
reklama
Dziś też w ogóle bez kataru. Bałam się ja puszczać, ale jest rzeczywiście dobrze. My już po. Jak na pierwszy dzień to Ada była bardzo długo, od 7.45 do 14.30. Prawie 7h [emoji33] nie dzwoniły, więc w końcu po 14 pojechałam i Ada akurat była w trakcie posiłku. Zasnęła sama w łóżeczku (wtf?) Pani mówi, że zasnęła bez płaczu, pogadala sobie, ułożyła się i zasnęła. Byli na spacerze, słuchali muzyki. Podobno jest najładniej jedzącym dzieckiem, pomimo, że dałam jej w domu śniadanie, to zjadła też tam i później obiad i po drzemce cała zupe. Także niby idealnie, aż się boję że jutro się wszystko posypie. Teraz jest spokojna, radosna, na razie nie widać żeby miała jakaś traumę [emoji6]Zobacz załącznik 1171253Zobacz załącznik 1171254
Same super wiesci. Trzeba wierzyc ze bedzie tak codziennie. Ada juz duza dziewczynka. Masz mama cudowne wychowane ulozone dziecko. Dzieci inaczej zachowują sie przy rodzicsch a inaczej przy obcych. I zazdroszczę sloneczka😊
 
3majcie prosze kciuki za Alicje córcie mojego brata. Jutro okaze sie czy ma martwicę paluszka i co dalej.. czy trzeba będzie usuwać martwą tkankę i czy bedzie konieczny przeszczep skory.

Edit

Wszystko jest dobrze. Lekarze u nas w miescie przesadzili i tak też uspokajalam bratowa.. pediatra to nie chirurg. Chirurg powiedzial ze ładnie sie goi i tak źle bedzie wyglądać bo to rana która bedzie miala dlugi proces leczenia. Wszyscy oddychamy z ulga.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny [emoji4] co słychać ? Igor chory, w nocy temperatura dochodziła do 40 stopni, podejrzewam trzydniówkę, ale czas pokaże :(
 
Cześć dziewczyny [emoji4] co słychać ? Igor chory, w nocy temperatura dochodziła do 40 stopni, podejrzewam trzydniówkę, ale czas pokaże :(
Czas chorowania się zaczął. I nas też młody po 4dniach w przedszkolu chory, zaraził i mnie i Dage [emoji2368][emoji17]katar po pas u wszystkich...
Zdrówka dla Igora [emoji8]
 
Dziewczyny zdrowka dla was i dzieciaczków. U nas odpukac wszyscy zdrowi.
Ja jestem sama z dziecmi.. jeszcze 1.5tyg odliczam czas 😁
Filipek jest naprawde bardzo grzeczny nie mam z nim zadnych problemow. Spi cala noc. Zazwyczaj 20.30 lub 21 spi i wstaje ok 9. W dzien pogodny i wesoły. Korzystamy z urokow pogody chodzimy na spacerki nawet ostatnio Filip podąża w tę samą stronę co ja.
Wczoraj u fryzjera bylismy.. no i juz drugi raz plakal a byla to nasza 5 lub 6 wizyta.. takze świadomość większą i mniej komfortowe wizyty sie zaczęły. Fryzjer powiedzial mi ze dziecko jest bardzo grzeczne a to ze placze nie przeszkadza.. sa dzieci ktore gryzą i uciekają. Na koniec w nagrodę dostał lizaka ktorym pizgnaął w lustro 😂😂
Plac zabaw uratowal cały humor.
Jutro jedziemy na pogrzeb.. ciocia mi zmarla tak nagle we śnie..
Jula chodzi do szkoly o dziwo jeszcze żadnych atrakcji nie było. Jestem mega wkurzona bo zażyczyli sobie rekawiczki jednorazowe na informatyke.. skoro mogli otworzyc szkoly niech zapewnia wszystko co jest potrzebne.. oni chyba nie zdaja sobie sprawy jakie są ceny.. pan od wf zeby im obciążyć plecy wymyslil ze maja miec 2 pary butow na wf. Jedne do wf na dworze a drugie do wf na sali. Pogięło ich.
 
Czas chorowania się zaczął. I nas też młody po 4dniach w przedszkolu chory, zaraził i mnie i Dage [emoji2368][emoji17]katar po pas u wszystkich...
Zdrówka dla Igora [emoji8]
Wiesz co u nas to przez kuzynkę Igora, przyjechali po 5 latach do męża i była z glutem po pas marudząca, byli też wcześniej u mojej szwagierki i wszyscy rozłożeni ! Nie toleruje gości z glutem, następnym razem wykopie ich w piz*du! Dzisiaj w nocy mieliśmy już jechać na pogotowie bo nie mogliśmy ogarnąć gorączki
Dziewczyny zdrowka dla was i dzieciaczków. U nas odpukac wszyscy zdrowi.
Ja jestem sama z dziecmi.. jeszcze 1.5tyg odliczam czas [emoji16]
Filipek jest naprawde bardzo grzeczny nie mam z nim zadnych problemow. Spi cala noc. Zazwyczaj 20.30 lub 21 spi i wstaje ok 9. W dzien pogodny i wesoły. Korzystamy z urokow pogody chodzimy na spacerki nawet ostatnio Filip podąża w tę samą stronę co ja.
Wczoraj u fryzjera bylismy.. no i juz drugi raz plakal a byla to nasza 5 lub 6 wizyta.. takze świadomość większą i mniej komfortowe wizyty sie zaczęły. Fryzjer powiedzial mi ze dziecko jest bardzo grzeczne a to ze placze nie przeszkadza.. sa dzieci ktore gryzą i uciekają. Na koniec w nagrodę dostał lizaka ktorym pizgnaął w lustro [emoji23][emoji23]
Plac zabaw uratowal cały humor.
Jutro jedziemy na pogrzeb.. ciocia mi zmarla tak nagle we śnie..
Jula chodzi do szkoly o dziwo jeszcze żadnych atrakcji nie było. Jestem mega wkurzona bo zażyczyli sobie rekawiczki jednorazowe na informatyke.. skoro mogli otworzyc szkoly niech zapewnia wszystko co jest potrzebne.. oni chyba nie zdaja sobie sprawy jakie są ceny.. pan od wf zeby im obciążyć plecy wymyslil ze maja miec 2 pary butow na wf. Jedne do wf na dworze a drugie do wf na sali. Pogięło ich.
Dziękujemy [emoji3531] chory system ! Ja bym nie kupiła....
Rękawiczki! Debilizm!
Buty na dwór to niech wychodzą jak są do tego odpowiednie warunki, a nie w deszczu czy błocie ! Niedługo będą narzucać rodzicom jeszcze markę obuwi [emoji36]
 
Wiesz co u nas to przez kuzynkę Igora, przyjechali po 5 latach do męża i była z glutem po pas marudząca, byli też wcześniej u mojej szwagierki i wszyscy rozłożeni ! Nie toleruje gości z glutem, następnym razem wykopie ich w piz*du! Dzisiaj w nocy mieliśmy już jechać na pogotowie bo nie mogliśmy ogarnąć gorączki Dziękujemy [emoji3531] chory system ! Ja bym nie kupiła....
Rękawiczki! Debilizm!
Buty na dwór to niech wychodzą jak są do tego odpowiednie warunki, a nie w deszczu czy błocie ! Niedługo będą narzucać rodzicom jeszcze markę obuwi [emoji36]
Ja nie kupie nic. Jula ma podręczny środek do dezynfekcji ale nie ze wzgledu na swirusa tylko odkąd te owsiki jej nawracaja.. wystarczy ze użyje przed lekcja.. bo czy rękawiczki czy gole dlonie zdezynfekowane nie widzę roznicy.. dzieciaki i tak dotykaja wszystko.. pocieraja twarz..
Co do butow niech spadaja.. ja mialam wf mieszany i nigdy nikt nie żądał podwójnego obuwia.
Inna szkola w mieście u nas zażyczyła sobie ze obuwie na wf musi mieć biała podeszwe 😂😂
 
Paulina jak dzisiaj Igorek? Gorączka spadła? Zdróweczka
Dziś też w ogóle bez kataru. Bałam się ja puszczać, ale jest rzeczywiście dobrze. My już po. Jak na pierwszy dzień to Ada była bardzo długo, od 7.45 do 14.30. Prawie 7h [emoji33] nie dzwoniły, więc w końcu po 14 pojechałam i Ada akurat była w trakcie posiłku. Zasnęła sama w łóżeczku (wtf?) Pani mówi, że zasnęła bez płaczu, pogadala sobie, ułożyła się i zasnęła. Byli na spacerze, słuchali muzyki. Podobno jest najładniej jedzącym dzieckiem, pomimo, że dałam jej w domu śniadanie, to zjadła też tam i później obiad i po drzemce cała zupe. Także niby idealnie, aż się boję że jutro się wszystko posypie. Teraz jest spokojna, radosna, na razie nie widać żeby miała jakaś traumę [emoji6]Zobacz załącznik 1171253Zobacz załącznik 1171254
Jaka już duża dziewczynka [emoji7] na tych zdjęciach to na dwulatke wygląda. I mała cyganka z niej w takim razie [emoji6] ale jak Malina pisze przy nas dzieci całkiem inaczej się zachowują niż przy obcych. Na nas ćwiczą granice naszej cierpliwości [emoji28]
Dziewczyny zdrowka dla was i dzieciaczków. U nas odpukac wszyscy zdrowi.
Ja jestem sama z dziecmi.. jeszcze 1.5tyg odliczam czas [emoji16]
Filipek jest naprawde bardzo grzeczny nie mam z nim zadnych problemow. Spi cala noc. Zazwyczaj 20.30 lub 21 spi i wstaje ok 9. W dzien pogodny i wesoły. Korzystamy z urokow pogody chodzimy na spacerki nawet ostatnio Filip podąża w tę samą stronę co ja.
Wczoraj u fryzjera bylismy.. no i juz drugi raz plakal a byla to nasza 5 lub 6 wizyta.. takze świadomość większą i mniej komfortowe wizyty sie zaczęły. Fryzjer powiedzial mi ze dziecko jest bardzo grzeczne a to ze placze nie przeszkadza.. sa dzieci ktore gryzą i uciekają. Na koniec w nagrodę dostał lizaka ktorym pizgnaął w lustro [emoji23][emoji23]
Plac zabaw uratowal cały humor.
Jutro jedziemy na pogrzeb.. ciocia mi zmarla tak nagle we śnie..
Jula chodzi do szkoly o dziwo jeszcze żadnych atrakcji nie było. Jestem mega wkurzona bo zażyczyli sobie rekawiczki jednorazowe na informatyke.. skoro mogli otworzyc szkoly niech zapewnia wszystko co jest potrzebne.. oni chyba nie zdaja sobie sprawy jakie są ceny.. pan od wf zeby im obciążyć plecy wymyslil ze maja miec 2 pary butow na wf. Jedne do wf na dworze a drugie do wf na sali. Pogięło ich.
Ja jestem ciekawa co jeszcze wymyślą [emoji85] te rękawiczki to debilizm w czystej postaci. Nawet jeśli ale najmniejszy rozmiar rękawiczek to s., Które i tak są czasem za duże na rączkę dziecka. I teraz niech cokolwiek robi w nich. No nie da się. U mnie w mieście w niektórych szkołach są zafoliowane klawiatury i myszki. Szkoda że jeszcze ekranów nie obłożyli streczem [emoji23] jak te sprzęty w tym działają to nie mogę sobie wyobrazić [emoji23]

U nas w szkole maseczka tylko w szatni i na korytarzu. I siedzą w jednej klasie przez wszystkie lekcje. Tyle że to pierwsza klasa w szkole w malej miejscowości. O my rodziców odprowadzamy i odbieram pod szkołą dzieci. Też dupa bo nie ma żadnego kontaktu z wychowawcą. Jedynie telefoniczny.


A to nasz malutki roczniak.
received_401367880852825.jpeg
received_350771725965257.jpeg
IMG_20200908_185253.jpeg
 
reklama
Paulina jak dzisiaj Igorek? Gorączka spadła? ZdróweczkaJaka już duża dziewczynka [emoji7] na tych zdjęciach to na dwulatke wygląda. I mała cyganka z niej w takim razie [emoji6] ale jak Malina pisze przy nas dzieci całkiem inaczej się zachowują niż przy obcych. Na nas ćwiczą granice naszej cierpliwości [emoji28]Ja jestem ciekawa co jeszcze wymyślą [emoji85] te rękawiczki to debilizm w czystej postaci. Nawet jeśli ale najmniejszy rozmiar rękawiczek to s., Które i tak są czasem za duże na rączkę dziecka. I teraz niech cokolwiek robi w nich. No nie da się. U mnie w mieście w niektórych szkołach są zafoliowane klawiatury i myszki. Szkoda że jeszcze ekranów nie obłożyli streczem [emoji23] jak te sprzęty w tym działają to nie mogę sobie wyobrazić [emoji23]

U nas w szkole maseczka tylko w szatni i na korytarzu. I siedzą w jednej klasie przez wszystkie lekcje. Tyle że to pierwsza klasa w szkole w malej miejscowości. O my rodziców odprowadzamy i odbieram pod szkołą dzieci. Też dupa bo nie ma żadnego kontaktu z wychowawcą. Jedynie telefoniczny.


A to nasz malutki roczniak. Zobacz załącznik 1174456Zobacz załącznik 1174457Zobacz załącznik 1174458
U nas tez w tym roku maja lekcje w 1 klasie poza właśnie informatyka i wf mimo ze sa 6 klasa. My kontaktu z nauczycielami nie mamy od poczatku. U nas jest taka zasada od początku ze nie wchodzisz do szkoły i czekasz az dziecko samo wyjdzie.. a jak chcesz zwolnic to wchodzisz do szkoły i stoja wozne u ktorych wypisujesz dokument zwalniajacy i one idą zglosic w klasie ze dziecko mama chce odebrac.

Wszystkiego najlepszego z okazji Roczku ❤️❤️❤️ ale pannica wyrosla! Rety jak ten czas zasuwa. Śliczna jest 🥰🥰
 
Do góry