reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczynki a ja was pociesze z rodzicami mieskalismy w 33m 5 a poźniej nawet przez pół roku w 6 :) wszystko kwestia dobrego uporządkowania. Szafki nad kanapą. Jako dziewczynki spałyśmy razem. Siostra najstarsza na materacu opierany o ścianę więc w ciągu dnia była przestrzeń do zabawy. Jako dziecko bardzo dobrze wspominam te czasy. Było bez luksusów ale dom pełen miłości. Pozniej przeprowadziliśmy się do wybudowanego domu :)
Jenyyy ♥️♥️♥️ no właśnie sama wychowałam się w małym domu jednorodzinnym. Nasi rodzice wychowali się w bloku na dwóch pokojach a wtedy model rodziny nie był 2 plus 1. I jakoś każdy to dobrze wspomina. A teraz jak rozważamy dłuższy wynajem na większym m to w ogłoszeniu takie wymagania najlepiej dla pary bądź singla...czyli ma być jak w muzeum. Mieszkania to podziwiania a nie życia.
 
reklama
U mnie dzis 14w1d płeć narazie nie znana.

Czy wy tez wypijacie hektolitry ? Jem stosunku mało tzn raczej normalnie , ale pić mi się chce non stop. Jak głodu nie czuje tak pragnienie bardzo. Na szczęście wodę piję, bo jakbym piła coca colę to już bym się ruszać nie mogła 🙄
Piję dosyć dużo, często w nocy jak się obudzę to mam sucho w buzi ,chce mi się pić bardzo. Do tego mam w nosie bardzo sucho, popuchnięte i czasami katar i się męczę z deka.🤧
 
reklama
Do góry