reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Wg Om to 9 tydzień a wg USg 7. Byłam u lekarza 3 września i nie było widać zarodka i teraz dopiero miałam iść 24 września. Nie doczekałam.
Przykre :( dziwne też że aż tyle lekarz kazał Ci czekać. 3 tygodnie to przecież spokojnie by już wszystko było, w tej sytuacji mógłby lepiej kontrolowac i skrócić maksymalnie do 1,5 tyg...
 
reklama
@Mama2018mama ja ciuchów nie kupuję, bo mam nadzieję, że będzie córka i wtedy mam ciuchów na co najmniej 3 dzieci 😂 cała rodzina ma fioła na punkcie ciuchów ;) ale za to kupiłam książki dla maluszka, pomimo tego, że tego też jest nadmiar bo z kolei na punkcie ksiązek ja mam fioła ;)

@zielona2909 bardzo mi przykro :(
Co do kompletowania wyprawki to na pewno nie zacznę wcześniej niż po połówkowym i zanim się nie przeprowadzimy bez sensu będzie to ciągać z miejsca na miejsce.
To ja też tak mam, już jestem tak nakręcona, że chciałabym żeby maleństwo było już z nami ❤️ Ta ciąża jest dla mnie taka stresująca, tym bardziej że to moja pierwsza 😋
Ale wyprawkę myśle, że zacznę kompletować po połówkowym albo na początku 2021 😊
Powiem Wam szczerze ja nie kupuje nowych kupuje perełki w ciuch landzie i jak znajde cos za 3zl, 4 zl a nieraz za 1 zl jest to rzecz nowa, bawelna wspaniała to az mi szkoda nie brac 🥰🥰🥰 za takie pieniądze to wiecie zbieram sobie pudełeczko hehehe, mam na strychu tez po synku ubran w brud ale... To jest takie przyjemne te male perelki w takich cenach 😍😍🤩🤩🤩 wiecie powiem Wam mam taką sytuacje w 1 ciąży czekalam do prawie końca, z kupowaniem w drugiej nie kupowałam bo czułam ze cos jest nie tak, a teraz ta ciaza to dla mnie jak maly cud bo maz nie chciał po poronieniu ciąży ale jednak się zdecydował i to dla mnie takie wspaniałe boje się oczywiście bardzo sie boje ogromnie ale staran sie myśleć w 90 procentach pozytywnie i nie dopuszczać złych myśli chociaż nieraz sie zdarza nie będę ukrywać :)
Jedynie co to w tej ciąży mam inaczej bo nie mam ochoty jakos chwalic sie wokół sasiadom i dalszym znajomym bo sa wscibscy a poczekam jak sie najdluzej da 😀
 
Ostatnia edycja:
A jak to jest z rozstępami w ciąży? Już można i powinno się coś stosować na brzuch i piersi? Stosujecie? Stosowałyście w poprzednich ciążach? Jak efekty?
 
To ja też tak mam, już jestem tak nakręcona, że chciałabym żeby maleństwo było już z nami ❤️ Ta ciąża jest dla mnie taka stresująca, tym bardziej że to moja pierwsza 😋
Ale wyprawkę myśle, że zacznę kompletować po połówkowym albo na początku 2021 😊
U mnie to dzieci. Doczekać się nie mogą... Moja córka mówi te małe stópki będę całować ❤️Ach kocham całą trójkę
 
reklama
Chciałam dziś napisać, że już wogole nie czuje się jak w ciąży.. A to dopiero 9+5 i za wcześnie, żeby już kompletnie objawy zanikły....

Na śniadanko zaszalalam, skoro się dobrze czuje.. Babka z makiem i kawka...


A teraz chyba pierwszy raz w tej ciąży skończę przytulając muszlę. 🤮🤢
 
Do góry