reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża...

Klaudia8896

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Sierpień 2020
Postów
58
Jakiś czas temu robilam betę wyszła ciąża potem spadła okazało się że to wynik pregnylu dziś mam 21 dzień cyklu oczywiście okres miałam idealnie po 28 dniach , od paru dni dziwnie sie czułam i nie dawało mi to spokoju i zrobiłam test , czy wy też widzicie tu drugą kreskę??? Kreska jest lekko różowa.
 

Załączniki

  • 20200923_085805.jpg
    20200923_085805.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 1 444
reklama
Jakiś czas temu robilam betę wyszła ciąża potem spadła okazało się że to wynik pregnylu dziś mam 21 dzień cyklu oczywiście okres miałam idealnie po 28 dniach , od paru dni dziwnie sie czułam i nie dawało mi to spokoju i zrobiłam test , czy wy też widzicie tu drugą kreskę??? Kreska jest lekko różowa.
U mnie był taki cień a dziś 21 TC. 🙂 Powtórz test i jak nadal będzie wątpliwy to zrób betę.
 
Ja nic nie widzę, uważam, że nie ma co się nakręcać, to dopiero 21 dzień cyklu. Po co się niemiło rozczarować.
 
reklama
Kreska słaba ale jest. W tym cyklu nie brałaś pregnylu? Jeżeli tak, to test może pokazywać jeszcze utrzymujący się pregnyl
 
Do góry