reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Nooo nerwy są okropne, coś kuje długo boli dłużej zaraz się kładę i leżę jak Kłoda, a to pachwiny bolą i stres potęguje 🤦‍♀️
Już jestem siwa od nie farbowanie przez te dwa miesiace a jeszcze miesiąc to będę jak gołąb wyglądać 😂
Ja cala ciaze lezalam :) nie zeby mi coś było. Poten spalam ze 20 godzin na dobę :) bol pachwin jest normalny więc sie nie stesuj
 
Dokładnie 2,5 roku. Imię byłoby dla dziewczynki, z chłopakiem będzie problem[emoji57]. Choć dziś przyszedł mi do głowy Emil, ale jak przeczytałam znaczenie imienia, to zaczęłam się wahać:p.
U nas było odwrotnie - mieliśmy imię dla chłopca, a dla dziewczynki był problem. Chyba do 25tc albo i dłużej nie mogliśmy dojść do porozumienia.
 
reklama
Do góry