reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Cześć dziewczyny 🙂 przygarniecie mnie z innego forum tzn po invitro ? Niektóre pewnie mnie kojarzą a niektóre wcale weic mała historia o mnie...
Moja walka o starania trwała kilka ciężkich lat, inseminacje, dwie procedury invitro, dwie stymulację, poronienia... I ciaza moja teraz ktroa ma 10 tc 😉
Jeszcze troszkę nie wierze, boję się i ogólnie czekam jak na szpilkach na badanie prenatalne które mam 9 października 🙂 brzuszek rośnie, mdłości są więc objawy jak to powedzial Dr zrowej ciąży.
Miło będzie powymieniać się doświadczeniami i nowosciami a co ważniejsze cennymi radami 😉
Wszystkim tu obecnym gratuluję i wspólnie czekajmy do rozwiązania naszych małych serduszek ❤

Gratulacje!! Witamy u nas.
Pisz na kiedy masz termin! 😉
No i kiedy mamy trzymać kciuki za prenatalne 😁
 
Prenatalne na 9 października, a termin mam wstępnie na marzec dokładnie będę wiedzieć na badaniu 09.10 🙂
Dzieki za miłe przywitanie 😘
Witam w grupie i gratuluję ciąży☺.
W pierwszej ciąży po takich przejściach to chyba normalne, że reaguje się stresem na każde najmniejsze ukłucie. Jak masz możliwość to korzystaj i odpoczywaj☺.
Ps. Ja mam termin na 17 marca a leci już 16tc, więc u Ciebie będzie to raczej końcówka kwietnia😉.
 
Witam w grupie i gratuluję ciąży[emoji5].
W pierwszej ciąży po takich przejściach to chyba normalne, że reaguje się stresem na każde najmniejsze ukłucie. Jak masz możliwość to korzystaj i odpoczywaj[emoji5].
Ps. Ja mam termin na 17 marca a leci już 16tc, więc u Ciebie będzie to raczej końcówka kwietnia[emoji6].
Woooow już 16tc?
Znasz już plec? :)
Marzec jest super, moja Lilka jest z 27.03.[emoji177]
 
Prenatalne na 9 października, a termin mam wstępnie na marzec dokładnie będę wiedzieć na badaniu 09.10 [emoji846]
Dzieki za miłe przywitanie [emoji8]
Witamy! Gratulujemy! I trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.

Ciesz się ciąża, bo szybko czas leci [emoji6]

Pierwsza ciąża to stan, w którym każde kłucie jest zmartwieniem, ale to normalne. [emoji8]
Woooow już 16tc?
Znasz już plec? :)
Marzec jest super, moja Lilka jest z 27.03.[emoji177]
Witam w grupie i gratuluję ciąży[emoji5].
W pierwszej ciąży po takich przejściach to chyba normalne, że reaguje się stresem na każde najmniejsze ukłucie. Jak masz możliwość to korzystaj i odpoczywaj[emoji5].
Ps. Ja mam termin na 17 marca a leci już 16tc, więc u Ciebie będzie to raczej końcówka kwietnia[emoji6].
Ja też mam marcowe dziecię [emoji7] łobuz straszny, ale kochany
 
Witamy! Gratulujemy! I trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.

Ciesz się ciąża, bo szybko czas leci [emoji6]

Pierwsza ciąża to stan, w którym każde kłucie jest zmartwieniem, ale to normalne. [emoji8]Ja też mam marcowe dziecię [emoji7] łobuz straszny, ale kochany


Nooo nerwy są okropne, coś kuje długo boli dłużej zaraz się kładę i leżę jak Kłoda, a to pachwiny bolą i stres potęguje 🤦‍♀️
Już jestem siwa od nie farbowanie przez te dwa miesiace a jeszcze miesiąc to będę jak gołąb wyglądać 😂
 
reklama
Do góry