reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja dzisiaj odebrałam wyniki krzywej cukrowej i wygląda na to, że cukrzyca [emoji17]

A jakie Ci te wyniki wyszły ???


Ja nienawidzę jak mnie dotykają bez słowa po brzuchu albo pieszczotliwie grubaskiem nazywają. Bywa tez, ze rizmawiaja ze mna, a patrza caly czas na brzuch.:/ A tak naprawdę nie mam dużego brzucha. Ja się wagi boję w drugą stronę przez wcześniejszą hipotrofie.. od miesiąca właśnie stoi w miejscu.
Zaraz się zbieram do lekarza to się dowiem czy wszystko ok, bo niby wizyta za tydzień, Ale ruchy dziecka bardzo słabe i tylko 5 dziś od rana. Wczoraj to samo..

Daj znać jak tam ... mysl pozytywnie musi być dobrze ❤️
 
reklama
Dzieki:) moja wlasnie od jakiegoś czasu jest tylko żółta, a nie zoltawa, jakbym się zsikala:D no ale nic nie swedzi ani nie piecze, nie smierdzi, to mam nadzieję, że jest ok. Mimo wszystko zadzwonię dla spokoju :)
Są też dni, że potrafię mieć żółta :) tez jest bezzapachowa, a infekcji nie mam :) ja dla profilaktyki stosuję od prawie początku ciąży żel bambino z kwasem mlekowym do higieny intymnej do skłonności właśnie na takie infekcje :) polecam, miałam różne żele ale ten jest na prawde fajny i póki co udaje mi się w zdrowiu cały czas :) a przed ciążą było niestety różnie. Dla mnie wizyta w obcej toalecie potrafila sie kończyć infekcją
 
Są też dni, że potrafię mieć żółta :) tez jest bezzapachowa, a infekcji nie mam :) ja dla profilaktyki stosuję od prawie początku ciąży żel bambino z kwasem mlekowym do higieny intymnej do skłonności właśnie na takie infekcje :) polecam, miałam różne żele ale ten jest na prawde fajny i póki co udaje mi się w zdrowiu cały czas :) a przed ciążą było niestety różnie. Dla mnie wizyta w obcej toalecie potrafila sie kończyć infekcją
Dziekuje:) Rozejrze się za tym żelem. Może jest dostępny z opcją wysyłki za granice. A jak nie to kupię na miejscu coś podobnego. Dzwoniłam dziś do położnej, dała mi 2 wymazy do zrobienia. Nie wiem dokładnie na co, bo zostawiła je dla mnie do odbioru w recepcji- koronawirusowe restrykcje:p, więc jakoś nie zdążyłam zapytać dokładnie przez telefon na jakie bakterie, ale mam nadzieję, że wiedza co robia:) zrobilam je w toalecie i oddalam do recepcji. Wyniki beda do tygodnia. Mam nadzieje, ze to nic takiego, ale jednak wole sprawdzic. Tutaj w UK cała ciaza jakoś tak po macoszemu jest prowadzona. Wymazow żadnych się nie robi, krzywej cukrowej też nie, przysługują tylko 2 USG na cała ciążę, jak coś się dzieje w 1 trymestrze ciazy to nie ma żadnej pomocy, bo to nie ciaza, podtrzymywanie progesteronem zakazane, krew miałam badana tylko raz- w 8tc a teraz kolejne badanie w 28tc i jakoś tak te wymazy daly mi poczucie, że chociaż COS sprawdzam w tej ciąży...
 
Zapomniałam powiedzieć... wczorja na tej wizycie dawała mi skierowanie na masę badań ( co miesiąc daje na morfologie o mocz) A teraz jeszcze glukoza i inne rzeczy bo z tym cukrem mam problemy by informować dieta... i zapytał zy może mi dac też na skierowaniu tsh ( ostatnio źle się czuje A miała kiedyś epizod ponad roczny z eutyroxem i objawy mam podobne... min luszczaca się skóra na rękach i nogach, zastosowanie na stojaco, wyglądające włosy itp- wiem że to może by od ciazy, ale wolę sprawdzić) A ona że przecież robiłam tsh w maju więc Po co?

I muszę zrobić sobie cały pakiet tarczycowy płatnie bp nie rpzepsiala mi. Zaznaczę że moja mama jest po wycięciu tarczycy i lekarz ( o czym gin wie) kazał mi w razie wyżej wymienionych objawów robić badania.
 
Zapomniałam powiedzieć... wczorja na tej wizycie dawała mi skierowanie na masę badań ( co miesiąc daje na morfologie o mocz) A teraz jeszcze glukoza i inne rzeczy bo z tym cukrem mam problemy by informować dieta... i zapytał zy może mi dac też na skierowaniu tsh ( ostatnio źle się czuje A miała kiedyś epizod ponad roczny z eutyroxem i objawy mam podobne... min luszczaca się skóra na rękach i nogach, zastosowanie na stojaco, wyglądające włosy itp- wiem że to może by od ciazy, ale wolę sprawdzić) A ona że przecież robiłam tsh w maju więc Po co?

I muszę zrobić sobie cały pakiet tarczycowy płatnie bp nie rpzepsiala mi. Zaznaczę że moja mama jest po wycięciu tarczycy i lekarz ( o czym gin wie) kazał mi w razie wyżej wymienionych objawów robić badania.
Może poproś rodzinnego o skierowanie ?
 
reklama
Do góry