reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
A co masz niedobory snu😂😂😂😂😂😂😂😂 bo ja już gryzę, u nas bez zmian, jesteśmy na etapie prawie noworodka.

Aż się boję pochwalić, ale u nas od dwóch nocy tylko jedno karmienie 😉 i dwie pobudki na potrzymanie cycy... Z czego jedna czasem do godziny trwa ale myślę że za jakiś czas jej przejdzie. Więc mamy 2 karmienia na dobę - jedno do wieczornego usypiania a drugie w nocy. Oby się jej nie odmieniło!!! 🙏🙏🙏
 
Cześć dziewczynki przychodzę do Was z pytanie bo od wczoraj spac nie mogę. Chodzi o to, ze na ostatnim usg Pani doktor była zachwycona mówiła ze wszystko jest dobrze, serduszko bije i w ogóle. Ale przyjzalam się zdjęciom z usg i widzę ze ciąża wyglada na 5w6d a z wyliczeń od transferu powinno być 6w3d 😭😭😭 czyli wychodzi na to ze zarodek jest o 4 dni opóźniony 😭😭 boje się ze coś jest nie tak. Chyba po in vitro nie ma prawa być rozbieżności co do wieku ciazy?
Jak myślicie ? Czy któraś z was tez miała różnice kilku dni ?
Tak się stresuje ze chyba poproszę dziś o konsultacje telefoniczna z lekarzem 🥺🥺
 
Cześć dziewczynki przychodzę do Was z pytanie bo od wczoraj spac nie mogę. Chodzi o to, ze na ostatnim usg Pani doktor była zachwycona mówiła ze wszystko jest dobrze, serduszko bije i w ogóle. Ale przyjzalam się zdjęciom z usg i widzę ze ciąża wyglada na 5w6d a z wyliczeń od transferu powinno być 6w3d [emoji24][emoji24][emoji24] czyli wychodzi na to ze zarodek jest o 4 dni opóźniony [emoji24][emoji24] boje się ze coś jest nie tak. Chyba po in vitro nie ma prawa być rozbieżności co do wieku ciazy?
Jak myślicie ? Czy któraś z was tez miała różnice kilku dni ?
Tak się stresuje ze chyba poproszę dziś o konsultacje telefoniczna z lekarzem [emoji3064][emoji3064]
Taka różnica to nie różnica. Co nie ma prawa się różnić to data porodu - tu mamy jasnosc, bo wiemy dokładnie kiedy było zaplodnienie. Natomiast takie różnice jak Twoja wynikają z prędkości rośniencia zarodka. Tak jak później jedno dziecię rodzi się 3kg a inne 4700g. Spokojnie, póki to nie jest duża rozbieżność, nie ma co się martwić. Lekarz był spokojny więc zrób przysługę swemu dziecku i Ty też bądź [emoji6]
 
Taka różnica to nie różnica. Co nie ma prawa się różnić to data porodu - tu mamy jasnosc, bo wiemy dokładnie kiedy było zaplodnienie. Natomiast takie różnice jak Twoja wynikają z prędkości rośniencia zarodka. Tak jak później jedno dziecię rodzi się 3kg a inne 4700g. Spokojnie, póki to nie jest duża rozbieżność, nie ma co się martwić. Lekarz był spokojny więc zrób przysługę swemu dziecku i Ty też bądź [emoji6]
Dziekuje. Jednak cały czas się martwie bo chyba na tak wczesnym etapie zazwyczaj ciąże rozwijają się tak samo. Moja pani doktor będzie dopiero w poniedzialek wiec nici z konsultacji. Staram się być spokojna ale to nie takie łatwe. Najpierw martwiłam się niską beta a teraz tym 🥺🥺 trudno muszę czekać i czas pokaże co będzie
 
Dziekuje. Jednak cały czas się martwie bo chyba na tak wczesnym etapie zazwyczaj ciąże rozwijają się tak samo. Moja pani doktor będzie dopiero w poniedzialek wiec nici z konsultacji. Staram się być spokojna ale to nie takie łatwe. Najpierw martwiłam się niską beta a teraz tym [emoji3064][emoji3064] trudno muszę czekać i czas pokaże co będzie
Eeee nie ma co się przejmować. Dzieci rozwijają się tak samo tylko do etapu serduszkowego z tego co mi wiadomo dlaczego termin porodu jest wyliczany tylko z tego USG. Później już każde inaczej i pamiętaj jeszcze jedno. To wszystko to są wyliczenia, a gin też na miarkę nie wyznacza dokładnie płodu. Spokojnie.
 
Eeee nie ma co się przejmować. Dzieci rozwijają się tak samo tylko do etapu serduszkowego z tego co mi wiadomo dlaczego termin porodu jest wyliczany tylko z tego USG. Później już każde inaczej i pamiętaj jeszcze jedno. To wszystko to są wyliczenia, a gin też na miarkę nie wyznacza dokładnie płodu. Spokojnie.
No to jest właśnie etap serduszka. Pierwszy raz je zobaczyłam i cieszyłam się ze wszystko dobrze a tu taka roznica. Niby niewiele 4 dni. A jednak ryzyko już jest większe. Kolejna wizyta za dwa tygodnie i mam nadzieje ze serduszko nadal będzie biło a maluszek nadrobi zaległości ✊✊✊
 
reklama
Dziekuje. Jednak cały czas się martwie bo chyba na tak wczesnym etapie zazwyczaj ciąże rozwijają się tak samo. Moja pani doktor będzie dopiero w poniedzialek wiec nici z konsultacji. Staram się być spokojna ale to nie takie łatwe. Najpierw martwiłam się niską beta a teraz tym 🥺🥺 trudno muszę czekać i czas pokaże co będzie
Jeszcze niedawno o to samo martwila sie Bazylia a jest juz w 13 tyg ciąży Ta różnica może byc to nic takiego.
 
Do góry