reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

@Monika2211 chrapiące ciasto 😂😃

@Dzidziu i teraz po każdym śnie będziesz kminic gdzie kogo widziałaś 😉 ale też czytałam o tym, że mózg przetwarza to co widział, nawet jak my na coś nie zwrócimy uwagi to oczy rejestrują.

@sad1717 ja też właśnie muszę zjeść, bo robi mi się bardzo niedobrze.

A mi się dziś śniło, że widziałam się z przyjaciółką i ona mnie pocałowała w policzek na przywitanie i mowi z uśmiechem, że jej mama ma wirusa i że widziała się z nią 2 dni temu 🤦😂 Ogólnie mi od zawsze śni się po kilka snów w nocy i wstaje zwykle niewyspana i większość pamiętam, a w tej ciąży śpi mi się o wiele lepiej i głębiej, bo nawet nie słyszę jak młoda się obudzi z płaczem. Za to mój mąż, który zawsze spał twardo się zaczął budzić na jej płacz 😂 zamieniliśmy się rolami 😂

@Dzidziu o 20 było po gościach, mąż wszystko przygotował, a później posprzątał a ja leżałam 😃 usłyszałam za to od 2 osób, że w moich oczach widać, że będzie dziewczynka 😉 No i nawpierniczalam się babki i rogalików 😃
Ale po Twoim zdjęciu czuję smak placków 😱 normalnie je czuję!!! Nie ma opcji za tydzień robię! Aż się ślinie 🤦
Chrapiące 😂🙈 Hahaha 😄
U mnie zawsze po 22:00 zaczyna się taki szaleńczy, nieposkromiony głód... Jeśli się nie objem, nie dopiję colą, to po prostu mnie strasznie mdli. Cóż począć 🤷‍♀️
 
reklama
Dziewczyny mam taki blachy problem. W srode jestem umówiona na paznokcie/ uzupełnianie zelu/. Nie wiem czy isc czy odpuścić. Moze ja juz wszystko wyolbrzymiam ,ale nie wiem co robic😶
 
Wypraszam sobie, to rajstopy prążkowane :p Ale klapki zdjelam do zdjęcia haha :D

Brzucha naprawdę nie widać. Ta sukienka jest tak uszyta, że odcina pod biustem, a potem gdzieś w okolicy bioder stąd efekt. Normalnie wyglądam tak. I dowód na rajstopy :p
Potwierdzam jest rajt!!! 😃🤣👍!
Ja mam wrażenie też że brzuch to mam z jedzenia, chociaż wcinam na potęgę i 1kg ubył 🤔 hem...!
 
A tutaj to nie wiem, bo chyba kiedyś lekarz mi mówił, że problemy z kręgosłupem i też chyba spore wady wzroku są wskazaniem do cc...ja nie miałam żadnego wskazania, ale mojemu dziecku tętno spadło na ktg, dlatego skończyło się cc...kompletnie nie byłam na to przygotowana i wg nie brałam pod uwagę cięcia, byłam pewna, że normalnie urodzę, a tu widzisz, okazało się, że nawet przy książkowo przebiegającej ciąży niczego pewną być nie można
Tak mi juz lekarka powiedziała, że muszę mieć konsultacje, bo przy schorzeniach kręgosłupa to juz nie położna decyduje.
Ale to po Nowym Roku pomysle w Luxmed 👍😃!
Masz rację może być książkowa ciąża, a można być zaskoczonym jakims zwrotem akcji 👍!
 
@Monika2211 chrapiące ciasto 😂😃

@Dzidziu i teraz po każdym śnie będziesz kminic gdzie kogo widziałaś 😉 ale też czytałam o tym, że mózg przetwarza to co widział, nawet jak my na coś nie zwrócimy uwagi to oczy rejestrują.

@sad1717 ja też właśnie muszę zjeść, bo robi mi się bardzo niedobrze.

A mi się dziś śniło, że widziałam się z przyjaciółką i ona mnie pocałowała w policzek na przywitanie i mowi z uśmiechem, że jej mama ma wirusa i że widziała się z nią 2 dni temu 🤦😂 Ogólnie mi od zawsze śni się po kilka snów w nocy i wstaje zwykle niewyspana i większość pamiętam, a w tej ciąży śpi mi się o wiele lepiej i głębiej, bo nawet nie słyszę jak młoda się obudzi z płaczem. Za to mój mąż, który zawsze spał twardo się zaczął budzić na jej płacz 😂 zamieniliśmy się rolami 😂

@Dzidziu o 20 było po gościach, mąż wszystko przygotował, a później posprzątał a ja leżałam 😃 usłyszałam za to od 2 osób, że w moich oczach widać, że będzie dziewczynka 😉 No i nawpierniczalam się babki i rogalików 😃
Ale po Twoim zdjęciu czuję smak placków 😱 normalnie je czuję!!! Nie ma opcji za tydzień robię! Aż się ślinie 🤦
A wiesz że to ma sens, teraz obcych ludzi widuję w TV, bo nie wychodzę z domu, to sni mi sie Rodzina 😋👍!
Ooo to super ze goście szybko sie zmyli!! A Hazbend pomógł!
Ja tak strasznie dzis chciałam fast fooda, fryrki, albo chipsy, zamówiłam u M., ale ze wiedziałam ze przed 22 go nie będzie, to nasmazylam tych placków 🙉🙉🙉! Zeby były zdrowsze dodałam 🥕! Sesese 😃😋!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny mam taki blachy problem. W srode jestem umówiona na paznokcie/ uzupełnianie zelu/. Nie wiem czy isc czy odpuścić. Moze ja juz wszystko wyolbrzymiam ,ale nie wiem co robic😶
Ja moje akrylowe zdjelam na poczatku ciąży, akryl śmierdzi jak go sie naklada.
Tetaz mam ogryzki, a i resztki akrylu🙈🙈🙈 zrasta, bo wszystkiego nie usunęła, żeby nie uszkodzić plytki, bo tylko frezarką to robiła!
 
A ja mam nadzieję, że przemyślisz na spokojnie decyzję i wrócisz. Każdy może mieć swoje zdanie na dany temat, chociaż fakt tematy typu polityka, covid lub narzucanie jak wychowywać dzieci nie powinno być poruszane na forum. Kochane nie ma co się denerwować, bo musimy być teraz spokojne i każdy ma swoje zdanie i oczywiście może je tu wyrazić a my możemy się zgodzić i nie zgodzić. To jest wszędzie i zawsze tak będzie.


Kochane moje życzę Wam dziś miłego dnia! ❤❤

Ja dziś miałam koszmar również z krwią na papierze,ale myślę, że to przez moje schozowanie, bo za każdym razem oglądam papier po siusiu.. 😔


I kto wizytuje w tym tygidniu ze mną? 🥰🥰
Ja, ja, ja! Czekam od 14.08 😁w pon mam i gina swojego i prenatalne 😁
 
Dziewczyny mam taki blachy problem. W srode jestem umówiona na paznokcie/ uzupełnianie zelu/. Nie wiem czy isc czy odpuścić. Moze ja juz wszystko wyolbrzymiam ,ale nie wiem co robic😶
hmmm ja niby nie jestem z tych panikujacych ale .... w obecnej sytuacji lepiej dmuchać na zimne niż później będziesz się martwić a nie daj Boże zachorujesz. Jeśli potrafisz to sama zdejmij a jak nie to idź ten ostatni raz i zdejmij żel bo następnym razem znowu staniesz przed faktem iść czy nie iść ? A może być wtedy gorzej z sytuacja. Wiem ze to najgorszy czas teraz dla nas i mnie tez wkurza ze nie mogę robić wielu rzeczy ale lepiej zapobiegać i minimalizować ryzyko tam gdzie można teraz.
 
reklama
Hej dziewczyny. Codziennie zasypiałam z obawa, ze jak wstanę będę się gorzej czuć i będzie gorączka. Dziś czuje się odpukać super [emoji3590][emoji8]!
Super [emoji3590] oby tak było cały czas [emoji8]


Hej [emoji4]

OMG jaki miałam sen [emoji33][emoji33] uprawiałam sex z moim ginem w gabinecie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji1751][emoji1751][emoji1751] najlepsze jest to , że gość mnie w ogóle nie pociąga [emoji23] przeżywam amnio i chyba mój mózg to przetwarza po swojemu [emoji23][emoji1751].
Iiiiiii pierwszy raz od nie pamiętam kiedy nie wstawałam siku w nocy [emoji7][emoji7] dzidzia chyba prezent na urodziny zrobiła [emoji4]
 
Do góry