reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kreska na tescie

Anka9999

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Październik 2020
Postów
16
Witam jestem tu nowa. Mam pytanie do mam starajacych sie. Z mezem staramy sie juz 10 miesiac. Zrobilam test ciazowy z ciekawosci . Jestem przed miesiaczka. Chcialabym tylko prosic was dziewczyny o zerkniecie na test czy na nim cos widac? Chodzi o proste odpowiedzi tak lub nie. Test byl robiony z probki krwi z palca. Z gory dziekuje za kazda odpowiedz.
 

Załączniki

  • IMG_20201019_113817.jpg
    IMG_20201019_113817.jpg
    163 KB · Wyświetleń: 1 868
reklama
Dziewczyny prosilam o prostą odpowiedz widac cos czy nie. Test nie jest z moczu tylko z krwi. Zapewniam ze sa takie. Dołączę zdjecie. Tak czytałam ulotke dlaczego miala bym nie czytac? Wszystko zrobilam zgodnie z instrukcja.
 

Załączniki

  • Screenshot_20201019_121550_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20201019_121550_com.android.chrome.jpg
    259,7 KB · Wyświetleń: 179
reklama
reklama
Do góry