reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Tez jestem zdecydowanie za prywatnym forum:-) u nas już dziewczyny 17+4 tak czas szybko leci.. czujemy się dobrze. Dzisiaj jedynie trochę się stresowałam i cały dzień miałam ciężki bo bardzo przejmuje się tym, ze ktoś po naszym weselu ma pozytywny wynik i np gorączkuje.. strasznie się każdym z osobna przejmuje, a moje biedne dziecko w brzuchu to na pewno mocno odczuwa. Z nerwow boli mnie głowa, niech to wszystko się już skonczy 😭😒
 
reklama
🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Nie mam wyniku w ręku ma przyjść na maila. Ale słyszałam, ze 12+6. A co to ma do tego? 😊 Bo nie kumam 😜😜
Wiek ciąży na usg jest oceniany na podstawie crl
Grubo [emoji1787][emoji1787] ten kret mnie zaciekawił [emoji848] w jaki sposób Kret jest w stanie wykryć płeć dziecka w moczu [emoji1787][emoji1787]
We wszystkim chodzi o ph. Już chyba w starożytnym Egipcie kobiety sikały na jakąś roślinę i w zależności od reakcji (chyba czy uschła czy nie) wiedziały albo płeć albo czy w ogóle są w ciąży.
mnie wczoraj po raz pierwszy zakuło tak mocno w nodze (promieniowało od kolana aż do kostki), że się wystraszyłam bo wstawanie ani masowanie nic nie dawało, zauważyłam też, że prawa ręka mnie mrowi czasami - myślałam, że jestem odosobniona w tym
Mi czasem drętwiała ręka lub noga i miałam świadomość, że występuje to wcześniej niż normalnie by wystąpiło.
 
Do góry