reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

O tym co się dzieje w TK już nie wspomne. Przeraża mnie kierunek w jakim zmierza nasz kraj. Przecież cofamy się do średniowiecza. Nasze prawo aborcyjne jest najsurowsze w Europie a jeszcze więcej chcą nam zabrać. Kiedy skończą się rządy PiS???
 
reklama
O tym co się dzieje w TK już nie wspomne. Przeraża mnie kierunek w jakim zmierza nasz kraj. Przecież cofamy się do średniowiecza. Nasze prawo aborcyjne jest najsurowsze w Europie a jeszcze więcej chcą nam zabrać. Kiedy skończą się rządy PiS???
Oby się skończyły jak najszybciej te rządy!
Teraz to robią aferę. Ale jak mają pomóc. Dać kasę na leczenie onkologiczne m.in. maluchów chorych to wolą drukować zbędne karty wyborcze i pchać kasę na pranie mózgu w TVP....
 
Dziewczyny to są normalne procedury, kaja godek zgłosiła ok marca ten temat na posiedzenie sejmu, sejm musiał to rozpatrzeć, wniosek nie przeszedł, więc z automatu musi przejść przez TK jeżeli ktoś nadal drąży ten temat. Nie będzie żadnego zakazu, nagłaśniają to żeby odwrócić uwagę od upadającej gospodarki przez korone.
Nie cofamy się nigdzie, w innych krajach też są różne rzeczy rozpatrywane i na tym polega polityka, w stanach ciągle są jakieś wnioski obywatelskie o aborcji do 9 miesiąca, albo totalnego zakazu, a to nie znaczy że takie prawo będzie ustanowione.
 
Dziewczyny to są normalne procedury, kaja godek zgłosiła ok marca ten temat na posiedzenie sejmu, sejm musiał to rozpatrzeć, wniosek nie przeszedł, więc z automatu musi przejść przez TK jeżeli ktoś nadal drąży ten temat. Nie będzie żadnego zakazu, nagłaśniają to żeby odwrócić uwagę od upadającej gospodarki przez korone.
Nie cofamy się nigdzie, w innych krajach też są różne rzeczy rozpatrywane i na tym polega polityka, w stanach ciągle są jakieś wnioski obywatelskie o aborcji do 9 miesiąca, albo totalnego zakazu, a to nie znaczy że takie prawo będzie ustanowione.
Co racja to racja. Napewno chcą zasłonić swoje nieudolne rządy w czasie covidu....
 
Zawsze pokazujesz pozytywy przy tej sytuacji. Działasz jak balsam dla duszy😍
Ale patrząc na skład naszego TK np K. Pawłowicz o inne pisowskie gadziny jest się czego bać. Ale się okaże, obyś to Ty miała rację. ✊✊✊
 
Dziś głosowanie trybunału konstytucyjnego nad prawem do aborcji eugenicznej! Mam nadzieję, że pozostawią kobiecie wybór. Ja przed nim prawie stałam. Byłam przerażona ale zdecydowana. Obyście i wy miały możliwość decyzji.
Ściskam mocno 😘
To NIE JEST ABORCJA EUGENICZNA. To, nad czym dziś obraduje TK to konstytucyjność przesłanki EMBRIOPATOLOGICZNEJ do legalnej aborcji.
Naprawdę Dziewczyny, uważajcie żeby nie powielać manipulacji Kai Godek. Bo jeśli przyjmiemy, że chodzi o aborcję eugeniczną i uśmiercanie dzieci to Kaja Godek wygra.
 
Dziewczyny to są normalne procedury, kaja godek zgłosiła ok marca ten temat na posiedzenie sejmu, sejm musiał to rozpatrzeć, wniosek nie przeszedł, więc z automatu musi przejść przez TK jeżeli ktoś nadal drąży ten temat. Nie będzie żadnego zakazu, nagłaśniają to żeby odwrócić uwagę od upadającej gospodarki przez korone.
Nie cofamy się nigdzie, w innych krajach też są różne rzeczy rozpatrywane i na tym polega polityka, w stanach ciągle są jakieś wnioski obywatelskie o aborcji do 9 miesiąca, albo totalnego zakazu, a to nie znaczy że takie prawo będzie ustanowione.
To nie jest normalna procedura - TK zajmie się badaniem konstytucyjności tego przepisu na WNIOSEK POSŁÓW. Poza tematem nie ma to nic wspólnego z projektem Kai Godek.
 
Tak masz zupełną rację że to nie to samo. Ale w zasadzie ma ze sobą trochę wspólnego. Przecież terminacja ciąży (czy też aborcja) z każdego z trzech danych nam łaskawie powodów to wybór przyszłej matki a nie nakaz czy obowiązek. Jeśli ktoś chce urodzić chore dziecko to może to zrobić. Ja tego nie chcę.
 
Kobieta jeśli będzie chciała usunąć ciąże to i tak ja usunie. Ja już urodziłam chore dziecko i w obecnej ciąży gdyby znów było chore to nie latalabym po szpitalach i prosiła się lekarzy o aborcje, tylko zrobiłabym zabieg w Czechach.
W większości szpitali traktują kobiety idące do terminacji jak gowno, albo odmawiają albo robią schody, gdzie sama sytuacja jest już trauma. Ja już byłam sponiewierana razem z córka przez lekarzy w szpitalach, bo później takich dzieci tak chętnie się nie leczy i wiem ze wolałabym zapłacic
Za zabieg i mieć go wykonany w ludzkich warunkach z poszanowaniem mnie i tego dziecka.
 
reklama
Kobieta jeśli będzie chciała usunąć ciąże to i tak ja usunie. Ja już urodziłam chore dziecko i w obecnej ciąży gdyby znów było chore to nie latalabym po szpitalach i prosiła się lekarzy o aborcje, tylko zrobiłabym zabieg w Czechach.
W większości szpitali traktują kobiety idące do terminacji jak gowno, albo odmawiają albo robią schody, gdzie sama sytuacja jest już trauma. Ja już byłam sponiewierana razem z córka przez lekarzy w szpitalach, bo później takich dzieci tak chętnie się nie leczy i wiem ze wolałabym zapłacic
Za zabieg i mieć go wykonany w ludzkich warunkach z poszanowaniem mnie i tego dziecka.
Ta znieczulica jest najgorsza. Każda kobieta. Zdrowo myśląca podejmuje taką decyzję z ręką na duszy. To najgorszy wybór przed jakim musi stanąć przyszła mama. A oni zamiast okazać trochę poszanowania i wsparcia obrzucają gównem i karzą rodzic w warunkach które są traumatyczne j upokarzające.
Bogu dziękuję, że moje dziecko jest zdrowe i nie musiałam się z tym zmagać!!
 
Do góry