reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Tak jak u mnie 3 latka codziennie się pyta kiedy dzidziuś się urodzi, 10- latka była meeeega nastawiona na nie...nie i koniec- ona żadnego dziecka nie chce. Teraz jak muszę leżeć to przychodzi, rozmawia, pomaga- i wczoraj powiedziała że ona już nie powie że nie chce dziecka, tylko żeby wszystko było dobrze ❤❤
A ile starsza córka ma lat?
10.

Dziewczyny dziękuję za wsparcie 😙
 
reklama
Nam się teraz udało cudem jakimś bo miałam naturalnie nie zajść i w sumie to nasza trzecia ciąża i jak się uda to pierwsze Dzieciątko [emoji3531] byle do wizyty [emoji16]
Ja bylam teraz w pon i byl tylko pecherzyk z idealnymi wymiarami i cialko zolte. We wtorek kolejna... mam wielka nadzieje na zarodek, ale tak strasznie sie boje...
 
Czekamy na wieści [emoji16][emoji3590]
Ja już pod gabinetem, czuję że zaraz zejdę na zawał, mam wrażenie, jakbym szła po jakiś wyrok... Dziś miałam taki fajny dzień, mniej mdłości, mało stresu, a teraz przed sama wizyta nie mogę utrzymać telefonu w rękach, tak mi się trzęsą. Nawet moj syn widział, jaka jestem zdenerwowana przed wyjściem i "mamusia, uspokój sie, będzie dobrze".
 
Trzymam mocno kciuki za dzieciątko! [emoji173]
Ja już pod gabinetem, czuję że zaraz zejdę na zawał, mam wrażenie, jakbym szła po jakiś wyrok... Dziś miałam taki fajny dzień, mniej mdłości, mało stresu, a teraz przed sama wizyta nie mogę utrzymać telefonu w rękach, tak mi się trzęsą. Nawet moj syn widział, jaka jestem zdenerwowana przed wyjściem i "mamusia, uspokój sie, będzie dobrze".
 
reklama
Ja bardzo lubię maseczki bo rzadko się teraz maluje i nie widać że wyglądam jak zombie 😅


Ja dzisiaj dziewczyny od rana wymiotuje żółcią 🤢 boję się bardzo żeby się nie odwodnić, tym bardziej że szpital w moim mieście w tym tyg zamienili na covidowy i na kroplówkę bym musiała jechać 40 km😔 chyba że by nie przyjęli to 70km🤦
Wysłałam mojego do apteki po te suplementy dla kobiet w ciąży na mdłości. Nie wiem już jak się ratować. Już nie chodzi w ogóle o moje samopoczucie i o te wymioty, tylko boję się odwodnienia ...

Żonie mojego taty na mdłości i wymioty pomógł locomotiv (nie wiem jak się to pisze 😅), może i tobie pomoże ?
 
Do góry