reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny ale się wkurzyłam..
Pisałam do Invicty o wyniki. Napisała, że w ciągu 14 dni, to spoko do 2 listopada, umówili mnie na wizytę 6 listopada i napisała, że wyniki mogę odebrać osobiście kuźwa 100 km ode mnie po teleporadzie czyli po wizycie u mojego gina. Jestem zła. Napisałam, że w takim razie rezygnuje z teleporady z genetykiem i wyniki chce mieć 3 listopada czyli po 14 dniach od badania.. Nie chcę przekładać wizyty, bo znów będę tydzień dłużej czekać mmm
 
@Martxx1 teściowej wyszedł wynik pozytywny i pół dnia wmawiam sobie objawy 🤦 myślę, że inaczej mi się oddycha, boli serce i drapie gardło 🤦 panikuję o dzidziola 🤷 w czwartek miałam mieć wizytę i nie wiem czy przekładać czy co.

@Nadziejka2021 ja właśnie wyciągnęłam moje spodnie ciążowe i śmiesznie w nich wyglądam 😂 ale brzuch już wywaliło i jest nie do wciągnięcia 😂 Ja nogawki mam dobre teraz, a ważę póki co 5 kg mniej niż w poprzedniej ciąży, więc myślę, że nie ma sensu kupować szerszych nogawek.

@sad1717 to gdzie dokładnie na tym Podlasiu mieszkasz? 🤔😉 Ja staraliśmy się o pierwsze dziecko to zapowiedziałam mojemu, że jak do końca roku się nie uda to ma być kiciol, no to się chłop wziął do roboty i zmajstrował młodą 😂
Haha jakbym widziała swoją teściowa, ona też zero objawów, teść miał koronę więc jej zrobili testy i nagle ja serce kulo, teraz teść już poszedł do pracy a jej drugi tydzień korona wychodzi, śmiech jak nie wiem 🤣
 
Moja kolezanka wymiotowala cala ciaze:( nie codziennie, ale wieksza czesc tygodnia i to o roznych porach dnia. pierwszy raz sie spotkalam z takim czyms-no ale sie zdarza niestety:(
Moja do 7 miesiąca wymiotowała... schudła w ciąży baardzo i teraz wygląda jak cień człowieka, ale dziecko urodziło się zdrowe :)
 
reklama
Dziewczyny ale się wkurzyłam..
Pisałam do Invicty o wyniki. Napisała, że w ciągu 14 dni, to spoko do 2 listopada, umówili mnie na wizytę 6 listopada i napisała, że wyniki mogę odebrać osobiście kuźwa 100 km ode mnie po teleporadzie czyli po wizycie u mojego gina. Jestem zła. Napisałam, że w takim razie rezygnuje z teleporady z genetykiem i wyniki chce mieć 3 listopada czyli po 14 dniach od badania.. Nie chcę przekładać wizyty, bo znów będę tydzień dłużej czekać mmm
ooo nieee. To już zrób faktycznie tak żeby jak najszybciej bo się będziesz zamartwiać i wkurzać
 
Do góry