reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
A ja właśnie zapomniałam zapytać, czy któraś też ma termin na 16.06? 😊

Też miałyscie tak że mogłyście wybrać sobie zdjęcie, które chcecie wydrukować? Mi pokazali 22 zdjęcia i mogłam wybrać jedno albo dopłacić 10£ i dostać link do pobrania tej reszty. Nie spotkałam się wcześniej z czymś takim, ale fajna opcja😊
 
Albo mi się wydaje, albo wczoraj większość z nas miała gorszy dzień i większe mdłości niż dzisiaj 😅 Ja dzisiaj (o dziwo!) zwymiotowałam tylko 2 razy, więc sukces ogromny 💪 Wczoraj za to był hardcore, porcelana to było moje drugie imię 😂 Mdli mnie nadal, nic mi nie smakuje i wszystko mnie obrzydza 🤮 Wymyśliłam sobie teraz, że zjadłabym frytki takie domowe, ale mojemu nie chce się bawić z frytownicą i mówi, że jutro mi zrobi... Jak żyć 😭 No cóż, mam nadzieję, że do jutra mi się nie odmieni zachcianka 🙈
Co do ubrań ciążowych, to ja takowych nie mam, i trochę boję się kupować, bo po stracie cały czas jest we mnie taki mega strach, że coś się może wydarzyć 😑 Wiem, że to błędne myślenie, ale ogólnie ja mam bardzo nerwowy charakter, i ciężko mi to pokonać, chociaż walczę dzielnie 🥴
 
Ja miałam 970 na początku 5 tygodnia tydzień po terminie miesiączki mniej więcej także mysle że jest ok ale progesteron tego dnia miałam 19, po tygodni spadł do 15 i to zmartwilo lekarza. Ale miałam plamienia. Mimo wszystko dobrze że jutro zadasz proga, zobaczymy czy podrośnie, A bierzesz jakieś leki ?
Powiedział ze to początek i powinno się rozkręcić, jutro jadę na powtórkę. Mam do niego dzwonić z wynikami. Właśnie progesteron niski a beta dość wysoka jak na ten tydzien...
 
Jestem zakochana hihi :p
 

Załączniki

  • IMG_20201102_180458.jpg
    IMG_20201102_180458.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 91
  • IMG_20201102_180452.jpg
    IMG_20201102_180452.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 96
reklama
Ja miałam 970 na początku 5 tygodnia tydzień po terminie miesiączki mniej więcej także mysle że jest ok ale progesteron tego dnia miałam 19, po tygodni spadł do 15 i to zmartwilo lekarza. Ale miałam plamienia. Mimo wszystko dobrze że jutro zadasz proga, zobaczymy czy podrośnie, A bierzesz jakieś leki ?
Nie biore nic, i nie mogę sobie miejsca znaleźć, do jutro chyba oszaleje:( żadnych bólów brzucha ani plamien nie mam.
 
Do góry