reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja też 37+2 :) i u mnie jeszcze mała się nie szykuje, ale na razie mi to pasuje, bo nawet torby do szpitala nie spakowałam. Jesteśmy świeżo po przeprowadzce i dopiero co pozamawiałam rzeczy. Więc ten tydzień niech się mała jeszcze spokojnie piecze, a w przyszłym zacznę ją zachęcać do wyjścia ;)
A wszystkim świeżym mamusiom gratulacje!! :D
To ja torbę mam od dawna gotową, przez zagrożenie tym porodem przedwczesnym 😛 ale również nie mam parcia, żeby młody wychodził, bo właśnie jestem przed przeprowadzką 😁 i chciałabym zdążyć chociaż posprzątać ten plac "budowy", bo później to nie wiem jak to zrobię.. 😃 a oznak, żeby coś się miało zacząć narazie brak ;)

@Paulina2711
Wow gratulacje jaki pulpecik 🤩, jaka waga? ;)
 
reklama
reklama

Załączniki

  • 9430A509-0286-41E2-BC7C-3486B94A383D.jpeg
    9430A509-0286-41E2-BC7C-3486B94A383D.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 178
Do góry