reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Slaba kreska na teście ciążowym

Zaciekawiona1

Początkująca w BB
Dołączył(a)
1 Grudzień 2020
Postów
15
Witam, mam takie pytanie. Ostatnio zrobiłam test ciążowy i pokazała sie bardzo mało widoczna kreska. Następnie zrobilam test Clear blue który pokazuje w którym tygodniu ciąży prawdopodobnie moge byc ale pokazal brak ciąży, ze względu na okoliczności wizytę u położnej mam wyznaczoną dopiero na 22 grudnia :(
Termin kolejnej miesiączki za 10 dni
Czy moze to oznaczać ciąże?
Dodam ze nie biorę żadnych leków, nie mam problemów z tarczycą ani żadnych problemów zdrowotnych.
16068339101064096687127582569661.jpg
 
reklama
Jeśli dobrze zrozumiałam jesteś 10 dni przed @? W takim wypadku Twoje cykle musiałyby chyba trwać z 50 dni żeby teraz jakiś test miał szansę to wykryć. Ale tak na teście coś widać.
Witam, mam takie pytanie. Ostatnio zrobiłam test ciążowy i pokazała sie bardzo mało widoczna kreska. Następnie zrobilam test Clear blue który pokazuje w którym tygodniu ciąży prawdopodobnie moge byc ale pokazal brak ciąży, ze względu na okoliczności wizytę u położnej mam wyznaczoną dopiero na 22 grudnia :(
Termin kolejnej miesiączki za 10 dni
Czy moze to oznaczać ciąże?
Dodam ze nie biorę żadnych leków, nie mam problemów z tarczycą ani żadnych problemów zdrowotnych. Zobacz załącznik 1208866
 
Ile dniowe masz cykle??? Bo jeśli standardów 28dni plus minus ,to raczej nie możliwe jest zsby Ci wyszedl pozytywny test
 
reklama
Jeśli masz cykle 30 dniowe nawet mniej więcej to znaczy że jesteś w 20 dc. Nawet gdyby owulacja była w 16 dc to czas na zagnieżdżenie jest od 6 do 12 dni. Czyli czysto teoretycznie gdyby było to 6 dni a owulacja z jakiegoś powodu była u Ciebie 2 dni wcześniej to jest jakiś 0.0001 % szans, że test już to wykrył. Nie mówię, że ciąży nie ma bo może rzeczywiście owulacja była szybciej. Proponuję za jakieś 5 dni powtórzyć test po prostu [emoji3590]
Ok 30dniowe cykle, nie mam @ regularnej do dnia niestety [emoji17]
 
Do góry