reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Cieszę się, że wszystko w porządku i przynajmniej nie będziesz się już stresować tą betą [emoji3526]

Cześć dziewczyny, ja wczoraj wieczorem padłam o 21, ale dzisiaj już się obudziłam głodna i walczę z mdłościami [emoji16]
Jeszcze dodam że poród 4-5 sierpnia [emoji4] trzymam za Was kciuki!
Co do objawów to ja jestem tym kiepskim przypadkiem ciągle bym spała, mdłości, brak apetytu, zmęczenie, bóle brzucha jak w ciąży no i piersi są tak tkliwe że ciężko mi spać na boku... No ale cóż trzeba przetrwać [emoji6]
 
reklama
Dobry dzien ,
@sensibile ja tez juz Wstalam tzn grubo przed 5 [emoji1787] ,wyspalam się na cacy [emoji849] ... dziś będziemy miały dlugi dzień ;) .

Współczuję mdłości, ale to pewnie przez głoda ..
 
Ja od Zawsze byłam śpiochem i do pracy o piątej było ciężko wstać, ale chwilę przed zrobieniem testów nie mogłam już spać w nocy, budziłam się, a teraz bez problemu wstaje, tylko nie czuje się najlepiej, muszę zjeść [emoji23] My pewnie dzisiaj się weźmiemy za stworzenie klimatu świątecznego [emoji16]
Jezu wy też nie potraficie rano spać?! [emoji2] Ja 4 dzień z rzędu pobudka przed 6...

U mnie już świątecznie [emoji3059]
 
Cześć dziewczyny, u mnie podobne objawy jak u was. Głównie ból piersi, sutkow dotknąć się nie da, są tak wrażliwe. Mdłości tylko jak głodna jestem, a głodna jestem ciągle 🤦‍♀️
W stare spodnie już nie wchodzę, za bardzo cisną na brzuchu.

Co do świąt to u nas w w tym roku bez choinki 🥺 na dwa dni pojedziemy do teściów, zostawiamy tam syna do końca ferii a sami wracamy wykańczać dom. Tydzień temu odebraliśmy nasz wyczekany i wymarzony segmencik i teraz trzeba wszystko tam zrobić. Robić będziemy sami więc nie wynudze się w tej ciąży 😁
Miłego dnia wszystkim ☺️
 
Cześć dziewczyny, u mnie podobne objawy jak u was. Głównie ból piersi, sutkow dotknąć się nie da, są tak wrażliwe. Mdłości tylko jak głodna jestem, a głodna jestem ciągle 🤦‍♀️
W stare spodnie już nie wchodzę, za bardzo cisną na brzuchu.

Co do świąt to u nas w w tym roku bez choinki 🥺 na dwa dni pojedziemy do teściów, zostawiamy tam syna do końca ferii a sami wracamy wykańczać dom. Tydzień temu odebraliśmy nasz wyczekany i wymarzony segmencik i teraz trzeba wszystko tam zrobić. Robić będziemy sami więc nie wynudze się w tej ciąży 😁
Miłego dnia wszystkim ☺️
Kochana dużo cierpliwości życzę! Jesteśmy też na etapie wykańczania domu i też własnymi siłami (jak cała budowa w sumie) i powoli tracę cierpliwość 😂
 
Kochana dużo cierpliwości życzę! Jesteśmy też na etapie wykańczania domu i też własnymi siłami (jak cała budowa w sumie) i powoli tracę cierpliwość 😂
No właśnie niełatwe to zadania, trzeba szybko wykończyć zanim dom wykończy nas 😁 teraz też się obawiam jak z tą kwarantanna narodową, oby nie zamknęli mi sklepów budowlanych 😡
 
reklama
Jezu wy też nie potraficie rano spać?! [emoji2] Ja 4 dzień z rzędu pobudka przed 6...

U mnie już świątecznie [emoji3059]
Kurcze, do teraz to zwalałam na stres w pracy z dopychaniem tematów przed urlopem, ale to już moja 3-4 noc, ze chodzę spać kolo 9 i budze sie kolo 6, w moim standardowym trybie siedzę po nocach i nie umiem wstać [emoji12] jak też tak macie, to może coś jest na rzeczy [emoji87]
 
Do góry