reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Pamiętam że z chloapakami też później miałam różnice między om a usg. Mówią że może być 2tyg w tą albo w tą, tak samo z wagą pół kilo. Jeżeli dziecko rozwija się dobrze nie ma co się martwić.
Każda inaczej przechodzi ciążę i to za każdym razem może być inaczej. I tak samo dzieci rozwijają się w swoim tempie 🙂 .
 
Próbowalyscie może lactulosy na zaparcia? Do tej pory sobie radziłam ale odkąd biorę tardyferon od trzech dni jest masakra dziś w nocy obudził mnie taki skurcz po lewej stronie brzuch twardy jak kamień... brzuch jest mega wydęty... i jeszcze jedno pytanie czy któraś z Was stosuje tardyferon ten bez kwasu foliowego? Jest taki wogole?
 
Moja mała jest znowu o tydzien mniejsza ale to od samego początku. Czyli owulacja byla później niż myslalam. A jutro mam polowkowe i zobaczymy czy nadgonila. Nie uukrywam że wolalabym zeby byla wieksza bo ja 2 razy rodzilam malutkie wczesniaczki i wolę zeby dziecko szybciej przybierało.
A z jaką waga rodziłaś maluszki?
 
reklama
Jestem w 24 tygodniu ciąży. Zdrowa córka. Wcześniejsze dwa poronienia. Mutacja genu, trombofilia. Kawał historii za mną. Mam pytanie odnośnie ruchów waszych dzieciątek. Jak to liczyć? Czy już liczyć.? Czy na tym etapie powinny być bardzo ruchliwe? Nasza Zosia miewa kaprysy i ostatnio potrafi przysporzyć mnie o zawał.
 
Do góry