reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Słonko, znicz zawsze możesz synkowi kupić, ale inne rzeczy też. Może nie będzie to tak, jak z żywym maluchem, ale naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie by miał choinkę i jakiś drobiazg pod nią. Tu twoja kreatywność się otwiera. Znasz synka, wiesz co lubi. No i jak coś ci się bardzo spodoba, a będzie w zasięgu twojego portfela, to też możesz mu dać.
Choinkę Oskarek będzie miał taka ładna :), stroik mu zrobiłam z synem, i takie ozdoby. Mieszkam blisko lasu więc i drzewa, Szyszki czy jarzębiny na zbieraliśmy. Więc stroik piękny ;) bardziej chodziło mi o to porównanie że raz kupuje dla starszaka prezenty okazyjne a dla Oskarka to nie mam dużego wyboru 😞
Ale bardzo się cieszę że pokonałam ten lęk, taka ulga że naprawdę.
 
reklama
Choinkę Oskarek będzie miał taka ładna :), stroik mu zrobiłam z synem, i takie ozdoby. Mieszkam blisko lasu więc i drzewa, Szyszki czy jarzębiny na zbieraliśmy. Więc stroik piękny ;) bardziej chodziło mi o to porównanie że raz kupuje dla starszaka prezenty okazyjne a dla Oskarka to nie mam dużego wyboru [emoji20]
Ale bardzo się cieszę że pokonałam ten lęk, taka ulga że naprawdę.
Zrozumiałam od razu co chciałaś powiedzieć... Przytulam cię mocno.
Bardzo mnie cieszy, że ponowne spotkanie z synkiem, choć już w innych okolicznościach daje ci wytchnienie. Jestem z Ciebie dumna [emoji3059] Ośki też [emoji7] wiedział dobrze jaką wybrać mamę [emoji177]
 
Grób mojego dziecka 😞😞
IMG_20201222_193110.jpg
 
@Jetkaa Kochana cieszę się, że ruszyłaś z miejsca i że mogłaś już pójść go odwiedzić. Nie wyobrażam sobie jakie to było trudne dla Ciebie, ale jestem mega dumna z Ciebie. Wielokrotnie Ci pisałam, że jesteś dla mnie przykładem mega silnej mamy, która dla swojego dziecka zrobi wszystko. Oskarek miał ogromne szczęście, że trafił na Ciebie 😘 Ściskam z całego serducha!
 
Cześć Dziewczyny. Potrzebuje pomocy. Mnie szlag chce trafić.. Od miesiąca czasu staram się znaleźć poradni genetycznej.. Albo nikt nie odbiera albo prywatnie.. Nie wierzę już normalnie że znajdę coś na nfz.. Muszę takiego genetyka mieć żeby nie płacić za wszystko.. Bo nie narobię.. Wkurza mnie to nie odbieranie telefonu
Ja wiem ze taka poradnia ma dużo pacjentów.. Ale ja już nie wiem co mam robić
 
Czy macie może jakieś kontakty albo adresy żebym mogła się skontaktować.. Bo te nr z ineternetu nic nie dają mi.. Bo i tak nikt nie odbiera
 
Czesc majowe mamy. Mam prośbę i pytanie. Ogarniam zbiorke na się pomaga. Zbieramy z mój D na badanie wes. Narazie tylko dla nas. Później w osobnej zbiore dla synka i zmarłego synka. My z własnej kieszeni nie jesteśmy w stanie odłożyć takiej kwoty.. Czy jeżeli wysłała bym tu link będą jakieś chętne mamy aby nam pomoc? :) dopiero dziś się wzięłam za to. A ta strona się pomaga potrzebuje dużo dokumentów więc wszystko muszę ogarnąć. Może uda nam się do tygodnia założyć.
 
Czesc majowe mamy. Mam prośbę i pytanie. Ogarniam zbiorke na się pomaga. Zbieramy z mój D na badanie wes. Narazie tylko dla nas. Później w osobnej zbiore dla synka i zmarłego synka. My z własnej kieszeni nie jesteśmy w stanie odłożyć takiej kwoty.. Czy jeżeli wysłała bym tu link będą jakieś chętne mamy aby nam pomoc? :) dopiero dziś się wzięłam za to. A ta strona się pomaga potrzebuje dużo dokumentów więc wszystko muszę ogarnąć. Może uda nam się do tygodnia założyć.
Jetka napisz do adminki @aniaslu. Może uda jej się udostępnić zbiórkę w wiadomości ogólnej. Jakby co dużo nie mam, ale parę groszy dam. Jak dużo ludzi da trochę, to się uzbiera.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry