reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Dziewczyny, powiedzcie mi czy to wg Was nie za wcześnie u mnie na prenatalne? Bo dziś się umówiłam i babka mi wyznaczyła termin na 5.02 a to będzie 11+4 z tym, że to jest termin z om. Z USG ciąża jest parę dni młodsza. Zastanawiam się czy dzwonić i przełożyć to o tydzień 🤔
 
Ja właśnie wróciłam od lekarza, od rana mnie bolało w podbrzuszu myślałam że to od podnoszenia córki, ale kiedy ból stał się ciągły i mocny (nospa nie pomogła) stwierdziłam ze trzeba jechać do lekarza. Na szczęście przyjęła mnie bez problemu, okazało infekcja pęcherza. Dzidziuś już całkiem duży 4.9 cm [emoji7] cudownie było zobaczyć, niestety mały śpioch z niego bo się nie chce poruszyć [emoji28] czekam teraz na piątek na więcej przy prenatalnym [emoji4]
 
Dziewczyny, powiedzcie mi czy to wg Was nie za wcześnie u mnie na prenatalne? Bo dziś się umówiłam i babka mi wyznaczyła termin na 5.02 a to będzie 11+4 z tym, że to jest termin z om. Z USG ciąża jest parę dni młodsza. Zastanawiam się czy dzwonić i przełożyć to o tydzień 🤔
Ja bym przełożyła, lepiej nieco później, niż za wcześnie
 
Ja właśnie wróciłam od lekarza, od rana mnie bolało w podbrzuszu myślałam że to od podnoszenia córki, ale kiedy ból stał się ciągły i mocny (nospa nie pomogła) stwierdziłam ze trzeba jechać do lekarza. Na szczęście przyjęła mnie bez problemu, okazało infekcja pęcherza. Dzidziuś już całkiem duży 4.9 cm [emoji7] cudownie było zobaczyć, niestety mały śpioch z niego bo się nie chce poruszyć [emoji28] czekam teraz na piątek na więcej przy prenatalnym [emoji4]
A to jaki masz termin z USG?
 
Dziewczyny, powiedzcie mi czy to wg Was nie za wcześnie u mnie na prenatalne? Bo dziś się umówiłam i babka mi wyznaczyła termin na 5.02 a to będzie 11+4 z tym, że to jest termin z om. Z USG ciąża jest parę dni młodsza. Zastanawiam się czy dzwonić i przełożyć to o tydzień 🤔
Hmmm może faktycznie przełóż, zwłaszcza jeżeli ciążą może być młodsza.

Też mam 5.02, będzie to 12+1, więc też nie dużo więcej:/
 
reklama
Witam się z wami dziewczyny i ja.
Jestem obecnie w 7+3 tyg. ciąży. Mamy już synka 3lata i 8miesiecy.
13.11.2020 miałam zabieg-poronienie w 8tyg.
Jestem już po kilku wizytach u lekarza, po pierwszej wizycie w 5tyg dostałam duphaston niestety bardzo źle go znosiłam i lekarz zmienił mi na luteinę 2x2.
W 6 i 7 tyg słyszeliśmy serduszko i maleństwo rozwija się prawidłowo ❤️
Wszystkim przyszłym mamusiom gratuluję ❤️ za resztę trzymam mocno kciuki ❤️
 
Do góry