reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ja bralam 2 razy nospe w ciąży. Ale wczoraj gdybym miała to bym wzięła 😅
Ja brałam w sierpniu jakoś, ale tak zapobiegawczo raczej mi zapisali jak miałam plamienie, na skurcze bym nospy i tak nie brała, bo mi ona nie pomaga, przynajmniej na skurcze okresowe 😂 Jedynie będę się termoforem ratować jak już coś zacznie się dziać, ale póki co tylko raz miałam takie lekkie skurcze i to już jakiś czas temu, także jakoś nie czuję, że niedługo mam rodzić 😂 I pewnie dlatego walizka wciąż stoi pusta 😂
 
Cześć dziewczyny, ja też już dzisiaj po wizycie, moja kluska waży już 2500g. ( 34+6tc) ale wszystkie parametry ma jak na 36tc a obwód brzuszka na 33tc. Poza tym to mówiła, że główka jest już bardzo nisko ale szyjka jeszcze trzyma i też miałam dzisiaj pobierany ten wymaz, który musiałam zawieźć do laboratorium.

Jestem wykończona dzisiejszym dniem, wyszłam z domu po 10ej a jakąś godzinę temu dopiero wróciłam, dużo załatwiania dzisiaj miałam i jak na złość znowu rwa nie daje mi żyć 😔
byłam się niedawno wykąpać i kątem oka zobaczyłam czerwony skrzep ale nie zdążyłam się dobrze przyjrzeć, więc nie wiem czy może ten czop dalej wylatuje.
Mi chyba tez powoli odchodzi czop tylko, ze przezroczysty. W ogole teraz mam bardzo gesty śluz. Mi lekarz przelozyl wymaz na nastepna wizyte a mam 1 lutego i cos czuje, ze nie zdąży mi zrobić 😥
 
To może czas na wymianę opon? Bo w razie wypadku lub kolizji to ciężko będzie mówić o "niespodziance"...
Ha ha no pewnie tylko trzeba je najpierw skombinować, bo na kupno nas teraz nie stać 😂 Chłopak mechanik także wierzę, że to ogarnie, jeszcze przed porodem ;) Ogólnie kupiliśmy to auto jako drugie w połowie zeszłego roku, więc tam jeszcze wiele jest do zrobienia, żeby było w 100% pewne. Bardziej miałam na myśli niespodziankę w stylu, że nie odpali albo coś się zepsuje akurat na akcję porodową - wtedy zostaje niezawodna stara beemka - tam już jest zrobione wszystko, co mogłoby się zepsuć, opony porządne tylko samo auto niezbyt wygodne dla ciężarnej 😂
 
Haha widzę że nie tylko dla mnie ta końcówka ciazy nie jest łaskawa;p dobrze wiedzieć ze jest nas więcej;D walizki popakowane? U mnie ciagle coś przekładam i sprawdzam ;p
Ktora z dziewczyn dzis wizytuje ? Dajcie znać po;)
Ja torbę nadal nie spakowałam ale obiecałam sobie że do piątku to zrobię;)
Dziś miałam wizytę. 35 tydzień maluch waży 2416 🤣😂 nie bd dużym noworodkiem. Najważniejsze,że obrocil się prawidłowo i planowany jest poród naturalny ;)
 
Spokojnie kochana, zdążysz wszystko zrobic na ip. 😁Ja biore jednak jedna walizkę bo siostra mowila, ze trzeba samemu sobie u nas dzwigac walizki
To ze zdążę to jakoś nie mysle. Bardziej chodzi mi żeby mieć pod ręką te pierwsze rzeczy bo h nas tez na izbę wchodzi sie juz bez męża. Takze zostane z ta walizka sama.
 
reklama
Do góry