reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Cześć dziewczyny, ja też już dzisiaj po wizycie, moja kluska waży już 2500g. ( 34+6tc) ale wszystkie parametry ma jak na 36tc a obwód brzuszka na 33tc. Poza tym to mówiła, że główka jest już bardzo nisko ale szyjka jeszcze trzyma i też miałam dzisiaj pobierany ten wymaz, który musiałam zawieźć do laboratorium.

Jestem wykończona dzisiejszym dniem, wyszłam z domu po 10ej a jakąś godzinę temu dopiero wróciłam, dużo załatwiania dzisiaj miałam i jak na złość znowu rwa nie daje mi żyć 😔
byłam się niedawno wykąpać i kątem oka zobaczyłam czerwony skrzep ale nie zdążyłam się dobrze przyjrzeć, więc nie wiem czy może ten czop dalej wylatuje.
Kluska haha mój waży już trochę ponad 2600g, ale na 36tc. ma tylko nóżki, reszta na 35tc. :) Ja dzisiaj podobnie, wyjechaliśmy koło 9, a przed 16 dopiero w domu, już myślałam, że nie wyrobię takiej zgagi dostałam :(
 
reklama
Ja torbę nadal nie spakowałam ale obiecałam sobie że do piątku to zrobię;)
Dziś miałam wizytę. 35 tydzień maluch waży 2416 🤣😂 nie bd dużym noworodkiem. Najważniejsze,że obrocil się prawidłowo i planowany jest poród naturalny ;)
Ja już sobie nie obiecuję, że się spakuję do kiedyś tam, bo i tak nie wychodzi 😂 W sumie listę mam co spakować, to jakby coś się zaczęło dziać to 10 minut i walizka gotowa :)
 
Mi chyba tez powoli odchodzi czop tylko, ze przezroczysty. W ogole teraz mam bardzo gesty śluz. Mi lekarz przelozyl wymaz na nastepna wizyte a mam 1 lutego i cos czuje, ze nie zdąży mi zrobić 😥
A to jak na szpital pojedziesz i nie będziesz miała wyniku, to podobno dają antybiotyk zapobiegawczo :)
 
Ja już sobie nie obiecuję, że się spakuję do kiedyś tam, bo i tak nie wychodzi 😂 W sumie listę mam co spakować, to jakby coś się zaczęło dziać to 10 minut i walizka gotowa :)
W sumie u mnie też wszystko naszykowane jedynie czekam na apteczne rzeczy ale jutro ma już kurier być także myślę że do piątku ogarnę wszytsko
 
reklama
Do góry