reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ja się ogólnie spakowałam w jedną walizkę. I o dziwo zmieściłam się;D ale tak codziennie myślę o tej walizce i zastanawiam się czy nie przepakować części rzeczy w drugą mala torbę. Chodzi mi o rzeczy które będą mi najpierw potrzebne na izbie przyjęć typu koszula szlafrok klapki. Jakas woda i dokumenty. Żeby nie szukać tego w walizce na izbie przyjęć tylko mieć w małej torbie.
Ja mam walizkę + torbę do porodu, którą można zamontować na walizce ;)

Do szpitala bierzecie rożek i kocyk?
Ja biorę - wolę mieć i jedno i drugie w razie jakiegoś nieszczęśliwej przygody z pampersem lub ulaniem ;)

Ha ha no pewnie tylko trzeba je najpierw skombinować, bo na kupno nas teraz nie stać 😂 Chłopak mechanik także wierzę, że to ogarnie, jeszcze przed porodem ;) Ogólnie kupiliśmy to auto jako drugie w połowie zeszłego roku, więc tam jeszcze wiele jest do zrobienia, żeby było w 100% pewne. Bardziej miałam na myśli niespodziankę w stylu, że nie odpali albo coś się zepsuje akurat na akcję porodową - wtedy zostaje niezawodna stara beemka - tam już jest zrobione wszystko, co mogłoby się zepsuć, opony porządne tylko samo auto niezbyt wygodne dla ciężarnej 😂
Jak się kupuje samochód, to niestety trzeba się liczyć z wydatkami. A jednak bezpieczeństwo przede wszystkim - szczególnie w ciąży czy z małym dzieckiem.
 
Ja mam walizkę + torbę do porodu, którą można zamontować na walizce ;)


Ja biorę - wolę mieć i jedno i drugie w razie jakiegoś nieszczęśliwej przygody z pampersem lub ulaniem ;)


Jak się kupuje samochód, to niestety trzeba się liczyć z wydatkami. A jednak bezpieczeństwo przede wszystkim - szczególnie w ciąży czy z małym dzieckiem.
Niestety nie wszystko idzie przewidzieć, a pewnych rzeczy się nie przeskoczy... nie zawsze jest idealnie :)
 
reklama
Do góry