reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ja rozka nie pakowalam, bo nie bedzie chcialo mi sie prac prosto ze szpitala. Tak samo nie biore laktatora jak cos to mąż mi dowiezie. Nie chce isc tam obladowana jak slon. Chce isc urodzic i szybko wrócić do swojego domku 😁
Ja laktator wezmę i poduszkę do karmienia.
Również bym chciała szybko urodzić i wrócić do domu. Pociesza mnie fakt że mam swoją położną liczę, że mi pomoże i mnie będzie wspierać
 
A jeśli chodzi o butelkę do karmienia. Każda z Was już kupiła? Ja slepo wierzę, że będę karmić piersią. A w razie jakichkolwiek problemów mąż kupi w aptece i z głowy. Rezerwowa mam w zestawie z laktatorem
 
reklama
A jeśli chodzi o butelkę do karmienia. Każda z Was już kupiła? Ja slepo wierzę, że będę karmić piersią. A w razie jakichkolwiek problemów mąż kupi w aptece i z głowy. Rezerwowa mam w zestawie z laktatorem
Ja kupilam. Dr browns, i siostra mi dała nowa tommy teppy. Slepo wierzę tez, ze bede karmic ale czas pokaże
 
Do góry