reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dziewczyny jak to z Waszymi zwolnieniami ? Dużo z Was normalnie pracuje ? Jak długo zamierzacie pracować?
Ja na pewno chce pracować minimum do badan prenatalnych, potem powiem w pracy dopiero. Ale zastanawiam się nad zwolnieniem, mam mocno stresująca sytuacje w pracy, piątek było tak źle, że wzięłam UŻ...
 
reklama
Ja smaruję prawie od początku, skoro kosmetyk jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, to nie widzę problemu. Mam suchą skórę, więc tak czy siak używam balsamu codziennie, tylko zmieniłam na „mamusiowy”
Ja też się smaruję odkąd dowiedziałam się o ciąży :) biust, brzuch i uda.
 
Ja ten tydzień mam jeszcze zwolnienie, w przyszłym zamierzam wrócić do pracy, zobaczę, jak się będę czuła. Ogólnie chciałabym jeszcze popracować, tym bardziej, że od listopada pracuję zdalnie, no ale zobaczymy. Na pewno nie kosztem zdrowia swojego i dziecka.
 
Dziewczyny jak to z Waszymi zwolnieniami ? Dużo z Was normalnie pracuje ? Jak długo zamierzacie pracować?
Ja oprócz studiów pracuje w zawodzie i ze względu na czynniki szkodliwe od razu wzięłam zwolnienie w 6 tygodniu. Wiem ze niektóre rodzynki z mojej 'branży' pracują i nawet do 6 miesiąca ale to jest skrajna nieodpowiedzialność
A co do pracy , ze względu że pracuje w szpitalu gdzie są dwa oddziały covidowe i prawie cały personel przeszedł covida , siedzę w domu już od czasu przed świętami
Moj maz wlasnie przyniosl ostatecznie chyba covida wlasnie z pracy do domu zaraz po tym jak się dowiedziałam o ciazy. Ale na szczęście przeszliśmy wszyscy łagodnie, on tylko raz zakaszlał a ma największy poziom przeciwcial z nas wszystkich;D
 
reklama
Mnie od rana do teraz w ogóle nie działało forum:/ korzystam tylko z apki bo nie chce mi się odpalać co chwilę strony internetowej i non stop wyskakiwał mi błąd [emoji57]
 
Do góry