reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Wczoraj mialam straszny dzień,no bylo najgorzej [emoji33] czulam się jak kupa [emoji849] dziś jest lepiej uff ... piekę dzis bezy dla babć ooo jest misja ;)

Wczoraj przyszedł segregator - dzis sobie go zapakuje na pocieszenie [emoji41][emoji1787]

Mamy dziś wizyty ?

Milego dnia
Ja mam dzisiaj wizytę o 15:50. Właśnie kończę gotować obiad. Jesteśmy już z synem po sankach, i poszłabym spać najchętniej. A tu jeszcze pół dnia trzeba przetrwać...
 
reklama
Ja też ze Śląska [emoji846] ale u mnie niestety w klinice prenatalne + podstawowe badania sa w bardzo dużym rygorze. Tylko w pojedynkę się wchodzi do gabinetu. Mało tego jeśli w poczekalni jest jedną osoba to trzeba czekać w aucie na wizytę i po Ciebie dzwonią. Bardzo tego pilnują.
No to faktycznie u Ciebie taki numer nie przejdzie u mnie na szczęście tak jedynie zostaje liczyć, że lekarz się ugnie
 
Mnie ginekolog nic póki co nie mówił na ten temat, ale też na razie po tych wszystkich historiach tutaj na forum to się boję. A później nie wiem, jakoś mam opory, żeby tak zapytać gina wprost 🙈🙈 w końcu taka dość intymna sprawa 🙈
Przecież lekarz wie, że uprawiasz seks, no come on! Ja na pierwszej wizycie zapytałam
 
Mnie ginekolog nic póki co nie mówił na ten temat, ale też na razie po tych wszystkich historiach tutaj na forum to się boję. A później nie wiem, jakoś mam opory, żeby tak zapytać gina wprost 🙈🙈 w końcu taka dość intymna sprawa 🙈
U ginekologa to raczej same intymne sprawy! 😂 "kto pyta, nie błądzi" :) tylko nie mów mu, ze przeczytałaś na forum, tylko tak dla własnej świadomości :)
 
reklama
Do góry