reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Kosiaa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Listopad 2019
Postów
17
Hej dziewczyny! Zapewne nie jedna z Was ma to już za sobą i mogłaby pomoc mi ocenić czy moge być w ciąży. Od początku tego roku miesiączki mi się uregulowały jednak ostatnia zamiast być tak jak zazwyczaj to przyszła do mnie 12 października. Rozmawiałam ostatnio z chłopakiem tak ogólnie na temat ciąży i skłoniło mnie to do myślenia, bo kochalismy się bez zabezpieczenia. Zrobiłam więc dzisiaj test ciążowy. Trudno mi ocenić czy 2 związku z ostatnią miesiączka która była w innym terminie to czy następna powinnam dostać czy około 20 czy może 12 tego miesiąca ale postanowiłam zrobić ten test a wynik wyszedł taki jak widzicie na zdjęciu. Jest druga kreska ale bardzo blada, czy to ja się schizuje czy możliwe że jestem w ciąży??
 

Załączniki

  • IMG_20191108_095535.jpg
    IMG_20191108_095535.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 526
  • IMG_20191108_094939.jpg
    IMG_20191108_094939.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 524
  • IMG_20191108_094912.jpg
    IMG_20191108_094912.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 528
  • Screenshot_20191108_102508_com.google.android.apps.docs.editors.docs.jpg
    Screenshot_20191108_102508_com.google.android.apps.docs.editors.docs.jpg
    147,1 KB · Wyświetleń: 408
reklama
reklama
Jeżeli bardzo się stresujesz zrób bete hcg a jeżeli masz cierpliwość to poczekaj może to okres się rozkręca takim plamieniem :)
Jutro się wybieram na badanie.
Chyba za bardzo się nakręciłam i teraz stres robi swoje.
Dodam, że mam jeden jajnik i łatwo mi określić owulację i zawsze się sprawdzało, a miesiączkuję regularnie.
 
No właśnie nie pamiętam do końca jaki był śluz. Nie robiłam testu owulacyjnego.
Pamiętam natomiast, że przed współżyciem na pewno było sucho.
To, że przed współżyciem było sucho, nie za wiele wnosi. A to plamienie długo trwa? Jak bardzo się stresujesz, zrób betę krwi. Albo poczekaj jeszcze kilka dni i zrób test.
 
Może jeszcze @ przyjdzie. Chociaż podczas implantacji też zdarza się plamienie. A zazwyczaj przed okresem boli jajnik?
Tak zazwyczaj trochę pobolewa, później całe podbrzusze i jest @.
Zastanawiam się też czy nie mam może jakiejś infekcji, bo w sumie od tygodnia mam straszny świąd i trochę pieczenie. Miałam nawet umówić się do gina, ale stwierdziłam, że poczekam na okres a później pójdę. A teraz to sama już nie wiem. Jeżeli chodziłoby o ciąże to wiem, że do lekarza jest jeszcze za wcześnie.
 
Tak zazwyczaj trochę pobolewa, później całe podbrzusze i jest @.
Zastanawiam się też czy nie mam może jakiejś infekcji, bo w sumie od tygodnia mam straszny świąd i trochę pieczenie. Miałam nawet umówić się do gina, ale stwierdziłam, że poczekam na okres a później pójdę. A teraz to sama już nie wiem. Jeżeli chodziłoby o ciąże to wiem, że do lekarza jest jeszcze za wcześnie.

Z infekcją to faktycznie tylko gin. A co do reszty, mam nadzieję, że zakończy się po Twojej myśli. Daj znać, jak się sprawa rozwinęła 🙂
 
reklama
Do góry