reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Mam ten sam wozek po synku i wlasnie fotelik tez stokke dlatego najchetniej bym go uzyla jeszcze raz bo pasuje do wozka jak gdzies musze na chwile wyjsc. Btw wiem ze do tego wozka mozna dokupic jeszcze jedno siedzonko i na dole sie je montuje... tylko nie widzialam tego na zywo i nie wiem czy za nisko dziecko nie siedzi..
dzięki!

Moj lekarz ma opinie tego, który nie myli się co do płci i dziewczynka z 12tc faktycznie była dziewczynka :)
 
reklama
Pytanie szczególnie do dziewczyn, które już mają dzieciaczki: czy warto się przywiązywać do płci z badań prenatalnych? Czy jeszcze sobie dać czas na zakupy? Mam na myśli badanie z I trymestru

Nam nie chcial zaden lekarz powiedziec ani w szpitalu na prenatalnych ani moja ginekolog i tutaj zawsze mowia na drugich prenatalnych czyli ok 19 tygodnia :(
 
Pytanie szczególnie do dziewczyn, które już mają dzieciaczki: czy warto się przywiązywać do płci z badań prenatalnych? Czy jeszcze sobie dać czas na zakupy? Mam na myśli badanie z I trymestru
Moja sąsiadka kilka lat temu miała urodzić córeczkę Zosię. Przez cała ciażę potwierdzali jej lekarze, że córka, a okazało się przy porodzie, że jest syn. Byli w takim szoku, że przez 2 tygodnie nie mogli wybrać imienia🤣🤣🤣
Ale to chyba skrajne przypadki.
 
mi tez żal, mam moj ukochany stokke trailz, a wózki rok po roku totalnie mi się nie podobają. Moja córka będzie miała 1,5roku jak urodzę wiec na dostawkę będzie za mała. Z drugiej strony mamy dom wiec raczej z wygody będę korzystała z ogródka i podwójny wózek nie będzie potrzebny. Najchętniej przeczekalabym i kupiła po prostu dostawkę za pare miesięcy do awaryjnych wyjść.

Przymierzam sie do zakupu tego lub stokke crusi. Maja takie same gondole. Mozesz mi powiedziec czy ta gondola jest spora? Bardzo mi na tym zalezy.

Pytanie szczególnie do dziewczyn, które już mają dzieciaczki: czy warto się przywiązywać do płci z badań prenatalnych? Czy jeszcze sobie dać czas na zakupy? Mam na myśli badanie z I trymestru

Jezeli bylas powyzej 12 tygodnia czyli 12+ i lekarz uchwycil nuba i sie na tym zna to mozna zaufac w innym wypadku nie ma szans. Widzialam ze udzielalas sie na innym watku a propo plci i bylam tam kilka lat temu juz i tylko po nubie mozna ale to musi byc ponad 12 tyg.
Jest fajna grupa na fb angielska na ktora jak wrzucisz fotke gdzie widac z profilu maluszka w ponad 12 tyg to one ci powiedza. W 99% sie zgadza.
 
Przymierzam sie do zakupu tego lub stokke crusi. Maja takie same gondole. Mozesz mi powiedziec czy ta gondola jest spora? Bardzo mi na tym zalezy.



Jezeli bylas powyzej 12 tygodnia czyli 12+ i lekarz uchwycil nuba i sie na tym zna to mozna zaufac w innym wypadku nie ma szans. Widzialam ze udzielalas sie na innym watku a propo plci i bylam tam kilka lat temu juz i tylko po nubie mozna ale to musi byc ponad 12 tyg.
Jest fajna grupa na fb angielska na ktora jak wrzucisz fotke gdzie widac z profilu maluszka w ponad 12 tyg to one ci powiedza. W 99% sie zgadza.

Podasz nazwe tej grupy?
 
Przymierzam sie do zakupu tego lub stokke crusi. Maja takie same gondole. Mozesz mi powiedziec czy ta gondola jest spora? Bardzo mi na tym zalezy.



Jezeli bylas powyzej 12 tygodnia czyli 12+ i lekarz uchwycil nuba i sie na tym zna to mozna zaufac w innym wypadku nie ma szans. Widzialam ze udzielalas sie na innym watku a propo plci i bylam tam kilka lat temu juz i tylko po nubie mozna ale to musi byc ponad 12 tyg.
Jest fajna grupa na fb angielska na ktora jak wrzucisz fotke gdzie widac z profilu maluszka w ponad 12 tyg to one ci powiedza. W 99% sie zgadza.
gondola nie jest niestety duża. Wydawała mi się sporo mniejsza niż w bugaboo, ale ten wózek z kolei odpadł ze względu na osadzenie gondoli jak dla krasnoludków ;)
 
reklama
Przymierzam sie do zakupu tego lub stokke crusi. Maja takie same gondole. Mozesz mi powiedziec czy ta gondola jest spora? Bardzo mi na tym zalezy.



Jezeli bylas powyzej 12 tygodnia czyli 12+ i lekarz uchwycil nuba i sie na tym zna to mozna zaufac w innym wypadku nie ma szans. Widzialam ze udzielalas sie na innym watku a propo plci i bylam tam kilka lat temu juz i tylko po nubie mozna ale to musi byc ponad 12 tyg.
Jest fajna grupa na fb angielska na ktora jak wrzucisz fotke gdzie widac z profilu maluszka w ponad 12 tyg to one ci powiedza. W 99% sie zgadza.
Mi sie wydaje ze ta gondola nie byla jakas super ale co mi bardzo odpowiadalo to wysokosc gondoli.... moja szwagierka miala bugaboo i jej gondola byla bardzo nisko i narzekala..
 
Ostatnia edycja:
Do góry