reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Podobno najbardziej bespieczne lęki e ciąży to np zoloft czyli z grupy sertraliny,dużo kobiet bierze , możecie wejść na grupę razem przez 9 miesięcy nerwica ,tam są kobiety w ciąży ktore biora leki.Ja też będę brała nie zamierzam się dłużej męczyc , mi się już nawet z łóżka nie chce wstać, robi mi się słabo,serce szybko bije,jakieś przeskoki serca mam , tak że leki to będzie moje wybawienie i wierzę że mój psychiatra wie co robi
Sertralina to najbezpieczniejszy lek w ciąży. Bralam asertin 100mg i nadal biorę. Oczywiście ogolnie nie ma leku bezpiecznego w ciąży, ale z dwojga złego jak juz brać to myślę Sertraline
 
reklama
Dziewczyny wzięłam rano połowę zoloftu pierwszy raz ,w końcu się przełamałam A tu nagle po 30 minutach serce chciało mi wyskoczyć z klatki piersiowej puls że 150 chyba miałam, czy to możliwe? ?
 
Myślę że to możliwe ja ze dwa dni temu pierwszy raz napiłam się ataraxu ponieważ miałam bardzo silny stres i musiałam się uspokoić po tym myślałam że serce mi wyskoczy a po godzinie przeszło.Też się obawiałam że ona bardziej mnie pobudzi niż uspokoi ale całe szczęście zmuliło i zasnęłam😉
 
Dziewczyny wzięłam rano połowę zoloftu pierwszy raz ,w końcu się przełamałam A tu nagle po 30 minutach serce chciało mi wyskoczyć z klatki piersiowej puls że 150 chyba miałam, czy to możliwe? ?
Ja tak mialam, przeszlo po jakis 3 tyg, chcialam się poddać i przestać brac, bo nialam wszystkie możliwe objawy niepożądane, ale minęły i jest na prawde dobrze
 
Dziewczyny wzięłam rano połowę zoloftu pierwszy raz ,w końcu się przełamałam A tu nagle po 30 minutach serce chciało mi wyskoczyć z klatki piersiowej puls że 150 chyba miałam, czy to możliwe? ?
Tak . Organizm się buntuje. Ja miałam początki z lekami straszne. Trzepało mną uderzenia gorąca, większe lęki coś strasznego. Dobrze że nie byłam wtedy w ciazy bo to dawno było. Wytrzymałam jakimś cudem. Później było lepiej potrzeba czasu. Jak wytrzymasz
 
Napiszcie mi proszę jak się czulyscie psychicznie po cc w szpitalu zależy mi na opinii osób które mają lub miały do czynienia z nerwicą. Wczoraj znajoma strasznie mnie nastraszyla że ciężko było po cc ciągle tam płakała i w ogóle depresja nie wie sama skąd.. A wcześniej nie miała takich akcji...
 
reklama
Napiszcie mi proszę jak się czulyscie psychicznie po cc w szpitalu zależy mi na opinii osób które mają lub miały do czynienia z nerwicą. Wczoraj znajoma strasznie mnie nastraszyla że ciężko było po cc ciągle tam płakała i w ogóle depresja nie wie sama skąd.. A wcześniej nie miała takich akcji...
Juz chyba trochę pisalam na ten temat. To moja druga ciąża. Pierwsza super, wszystko idealnie, porod naturalny. Druga Ciaze po 8 latach przeszlam tragicznie doslownie nerwa rozkręciła się jak nigdy wcześniej, balam się strasznie porodu, samopoczucia, czy z dzieckiem bedzoe wszystko ok i w ogóle milion scenariuszy. Po CC psychicznie czulam się cudownie. Fizycznie tez bardzo dobrze. Każdy przechodzi to inaczej. Każda ciaza, porod jest inny
 
Do góry