reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

#starania #ciaza biochemiczna

iza_rz_97

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Styczeń 2021
Postów
919
Cześć dziewczyny. Mam do was pytanie czy miałyście po ciąży biochemicznej jakieś problemy z zajściem w ciążę? W jakim czasie Wam się udało?[emoji846] Kilka dni temu mnie niestety to spotkało i ciekawa jestem jak jest z Wami jak to wygląda.
 
reklama
Ja nawet nie dostałam pierwszej @ i już zaszlam znowu. U mnie niestety źle się to skończyło. Ale organizm jest gotowy na ciążę więc łatwiej jest zająć.
 
Dziewczyny, za nim zrobię betę może wy mi powiecie. Test robiłam 3 dni temu wyszły dwie kreski. Kolejny zrobiłam dwa dni temu druga kreska wyszła bardzo cienka jak włos. I dzisiaj rano zrobiłam kolejny test i nie ma żadnej drugiej kreski. Ewidentnie poziom hormonu spada chyba to musi być ta biochemiczny. Co sądzicie?
 
Dziewczyny, za nim zrobię betę może wy mi powiecie. Test robiłam 3 dni temu wyszły dwie kreski. Kolejny zrobiłam dwa dni temu druga kreska wyszła bardzo cienka jak włos. I dzisiaj rano zrobiłam kolejny test i nie ma żadnej drugiej kreski. Ewidentnie poziom hormonu spada chyba to musi być ta biochemiczny. Co sądzicie?
Ze mną było tak że miałam przez kilka dni bardzo blada kreskę i brak miesiączki przez 8 dni. Niestety później spadła mi temperatura i przeszedł okres.. więc być może w twoim przypadku to biochemiczna też jest. Wyjdzie Ci to po becie albo przyjdzie miesiączka. Masz jakieś plamienia? Może warto wybrać się do lekarza ,żeby Ci dał coś na podtrzymanie.
 
Cieńka kreska ale w poprzedniej ciąży też była cienka wiec dało mi to do myślenia. Robiłam kolejne no i tak jak w opisie zaczęły być coraz słabsze.
 

Załączniki

  • 7cf0f123-9c65-4d39-85b7-e44801a7f7e2.jpg
    7cf0f123-9c65-4d39-85b7-e44801a7f7e2.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 112
@Izabela1997 byłam u gin z przeziębionym pęcherzem. Dwa tygodnie się męczyłam i łykałm tonę leków przeciwbólowych i wszystko dostępne bez recepty typu furagina bez efektu dlatego poszłam do gin. Ginekolog po zbadaniu kazała zrobić test ciążowy gdzie ja zawsze mam nieregularne i nigdy nie kazała robić. Powiedziala ze przepisuje antybiotyk dwudniowy i duphaston. W aptece okazało się że nie ma na recepcie duphastonu chyba zapomniała o nim ale ja nie podejrzewałam ciąży wtedy nawet nie kupiłam testu więc się nie przejęłam tym duphastonem. Dopiero dwa dni po wizycie pomyślałam może jednak zrobię ten test żeby potwierdzić że nie jestem 🤣 a tu cienka kreska i się zaczęło testowanie i schizy 🤣
 
reklama
Może ja już mam schizy bo na innym wątku dziewczyna pisze ze nie ma tu żadnej drugiej kreski 🤣
 

Załączniki

  • 218370d4-f831-4ca5-b481-a57edd4835be.jpg
    218370d4-f831-4ca5-b481-a57edd4835be.jpg
    90,9 KB · Wyświetleń: 137
  • e5b642cd-a1b0-41e5-88ec-e959149ff4d8.jpg
    e5b642cd-a1b0-41e5-88ec-e959149ff4d8.jpg
    50,8 KB · Wyświetleń: 112
Do góry