reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
Zrobiłam pierwszy test - "chyba" bladzioch, wydaje mi się że cień cienia jest - ale moze przebijać Barwnik albo ja widze to co chce.
W każdym razie u mnie jeszcze wcześniej więc iskierka nadziei zostaje

Chyba następnym cyklu poszukam innych testów - takich przy których nie ma opcji żeby się zastanawiać czy coś tam przebija czy nie ;) są takie wogole?
 
Ostatnia edycja:
Zrobiłam pierwszy test - "chyba" bladzioch, wydaje mi się że cień cienia jest to- ale moze przebijać Barwik albo ja widze to co chce.
W każdym razie u mnie jeszcze wcześniej więc iskierka nadziei zostanie.

Chyba następnym cyklu poszukam innych testów - takich przy których nie ma opcji żeby się zastanawiać czy coś tam przebija czy nie ;) są takie wogole?
masz zdjęcie?🥰 zrób może z porannego moczu a co do testów to ja w każdym miałam taki problem i nie mogłam znaleźć takiego, o którym i Ty piszesz 🤷‍♀️
 
Zrobiłam pierwszy test - "chyba" bladzioch, wydaje mi się że cień cienia jest - ale moze przebijać Barwnik albo ja widze to co chce.
W każdym razie u mnie jeszcze wcześniej więc iskierka nadziei zostaje

Chyba następnym cyklu poszukam innych testów - takich przy których nie ma opcji żeby się zastanawiać czy coś tam przebija czy nie ;) są takie wogole?
A może ten test cyfrowy? [emoji848]
Tam na pewno nie widać cienia xD
 
Ja polecam testy HorienMedical. Są tanie i nie zostawiają złudzeń. Mi jak wyszedł cień cienia w 9dpo to poprosiłam męża żeby on zrobił drugi 🙈 i u niego była totalna biel, żadnych fabrycznych pasków. Ja mega polecam ;) i trzymam kciuki ❤️
 
reklama
Do góry