reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
Ja w obu ciążach tej straconej i donoszonej też czułam się dosłownie jak przed @ więc szansa u Ciebie jeszcze jest[emoji4][emoji4][emoji4]też nie wierzyłam na początku, że objawy na @ i ciążę mogą być identyczne, a jednak, a jak nie ten cykl to clo w końcu rozrusza Tobie jajniki tylko pewnie więcej czasu potrzebne [emoji16] to uważasz, że ten prawy jajnik się buntuje[emoji849]może tak być. W sumie to nawet często czytam jak dziewczyny piszą i zawsze z tego samego jajnika mają owu. Więc coś w tym jest
Tak 7 dni [emoji2368] ale czuje się okresowo wiec nic z tego [emoji28][emoji2368] moje pęcherzyki to jakoś się strasznie buntują [emoji2368] niby 50/50 byla owu wtedy ale byl jeszcze jeden pęcherzyk na prawym jajniku ale mam teorie teraz spiskową ze moj prawy jajnik źle pracuje bo jak nie brak owu i pęcherzyki się zatrzymują na 14mm to torbiele i zawsze na prawym [emoji2368][emoji28] pożyjemy zobaczymy czekam na @ [emoji28]
 
No tak, bo ten owulacyjny 7 dpo w nadziei, że coś pokaże, był dla sportu 😅 Nie będę więcej przekonywać, że testowanie tak wcześnie nie ma sensu ✌🏻
Tak, tak samo jak i reszta :) A nóż coś pokaże, nie testujesz wcześniej Twoja sprawa. Ja mam z tego frajdę i sobie testuję. O to w tym chodzi - czekamy na 2 kreski. Moze się to komuś przyda do czegoś :D. Kolejny update dam w sobotę bo widzę, że niektórzy mają dziwne problemy ✌.
 
Ja w obu ciążach tej straconej i donoszonej też czułam się dosłownie jak przed @ więc szansa u Ciebie jeszcze jest[emoji4][emoji4][emoji4]też nie wierzyłam na początku, że objawy na @ i ciążę mogą być identyczne, a jednak, a jak nie ten cykl to clo w końcu rozrusza Tobie jajniki tylko pewnie więcej czasu potrzebne [emoji16] to uważasz, że ten prawy jajnik się buntuje[emoji849]może tak być. W sumie to nawet często czytam jak dziewczyny piszą i zawsze z tego samego jajnika mają owu. Więc coś w tym jest
Aj tam nie nakręcam się bo mam takie objawy zawsze przed @, ale no czuje wlasnie ze moj prawy się buntuje i tylko torbiele robi 😅 a boli Pieronek i myli wszystko, boli prawy a owu z lewego 😅 tez liczę że po clo jakoś to ruszy chociaż trochę w dobrą stronę 😅
 
Tak, tak samo jak i reszta :) A nóż coś pokaże, nie testujesz wcześniej Twoja sprawa. Ja mam z tego frajdę i sobie testuję. O to w tym chodzi - czekamy na 2 kreski. Moze się to komuś przyda do czegoś :D. Kolejny update dam w sobotę bo widzę, że niektórzy mają dziwne problemy ✌.
Czekamy na 2 kreski to fakt, ale testowanie od 7dpo nie ma sensu, co z tego ze niektórym pokazal wcześniej a wystarczyło ze owu się przesunęła i dlatego tak pokazało, i co wyjdzie komuś w 9dc dwie kreski zacznie się cieszyć nakręcac a potem się nieźle rozczaruje jak przyjdzie @ w terminie i juz dobiera sobie do głowy ze poroniła/ciąża biochemiczna i coś z nią nie tak 🤷‍♀️ testowanie tak wcześnie nie ma sensu chyba ze ktoś bierze jakieś leki i musi bo tak kazal lekarz 😉 a tak to testujesz tak wcześnie a jeszcze nawet moze zagniezdzenia nie było 🤷‍♀️
 
reklama
Czekamy na 2 kreski to fakt, ale testowanie od 7dpo nie ma sensu, co z tego ze niektórym pokazal wcześniej a wystarczyło ze owu się przesunęła i dlatego tak pokazało, i co wyjdzie komuś w 9dc dwie kreski zacznie się cieszyć nakręcac a potem się nieźle rozczaruje jak przyjdzie @ w terminie i juz dobiera sobie do głowy ze poroniła/ciąża biochemiczna i coś z nią nie tak 🤷‍♀️ testowanie tak wcześnie nie ma sensu chyba ze ktoś bierze jakieś leki i musi bo tak kazal lekarz 😉 a tak to testujesz tak wcześnie a jeszcze nawet moze zagniezdzenia nie było 🤷‍♀️
Ciążę biochemiczne są akurat naturalne. Za duża ich ilość może skłaniać do diagnozy więc lepiej być świadomym.
 
Do góry