reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

reklama
Nie ma? To jak mozna adoptowac dziecko aktualnie w Polsce?
Od kilku dobrych lat.
Najpierw udaje się do.osrodka adopcyjnego przechodzi szkolenia kursy spotkania indywidualne itp. dostaje się zgodę na adopcje i czeka aż ośrodek znajdzie odpowiednie dziecko. Przedstawia wam.dokumentacje i podejmujecie decyzję czy chcecie go poznać czy nie.

I polecam telefon do najbliższego ośrodka adopcyjnego oni tam.szczegolowo odpowiedzą na wszystkie pytania.
 
Cześć :) Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Fajnie by było jakby wątek odżył. My dopiero na początku drogi i fajnie byłoby się wspierać wzajemnie i wymieniać poglądami z kimś kto również wybrał tą drogę rodzicielstwa.
 
reklama
Cześć,
Widzę tu same kobiety, także będę rodzynkiem ;) .
Mam pytanie. Najpierw szukam na forach, ale już planuje wizytę u adwokata.
Moje pytanie: miał ktoś z was sytuację, że psycholog w ośrodku adopcyjnym wymuszała na mężu zmianę pracy? Jestem marynarzem, nie pływam jakoś strasznie, bo 6x6 tygodni, a Pani wręcz nas dyskwalifikuje z adopcji jeśli nie zmienię zawodu. To mi podchodzi pod dyskryminację naszego małżeństwa w procesie adopcyjnym. Miał ktoś podobny problem i rozwiązał to polubownie?
 
Do góry