reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Zaliczyliśmy wizyte u neonatologa-zalecił rehabilitacje. Chirurg mówi, że to ryzyko- stomia może sie zapaść lub jelito może wyjść na zewnątrz. Zobaczymy co na to fizjoterapeuta.
Jaś skończył dziś 15 tyg, waży 6100 😀
Leżąc na pleckach potrafi zaprzeć sie na nogach i podnosi pupe do góry, a co za tym idzie lekko sie przemieszcza 😅
Jas to już duży chłopak 😄 Super że wszystko jest juz u Was ok U mnie jest podobnie leżąc plecach podnosi pupę I przemieszcza się poza tym potrafi zawrócić się w łóżeczku i leży w poprzek Dziś dostaliśmy skierowanie do neurologa ale najbliższy termin wizyty jest pod koniec sierpnia- I po co płaci się składki na NFZ skoro I tak wszędzie trzeba chodzić prywatnie?
 
reklama
Jas to już duży chłopak 😄 Super że wszystko jest juz u Was ok U mnie jest podobnie leżąc plecach podnosi pupę I przemieszcza się poza tym potrafi zawrócić się w łóżeczku i leży w poprzek Dziś dostaliśmy skierowanie do neurologa ale najbliższy termin wizyty jest pod koniec sierpnia- I po co płaci się składki na NFZ skoro I tak wszędzie trzeba chodzić prywatnie?
My to samo mamy z okulistą 😑 na NFZ termin na październik
 
Jas to już duży chłopak 😄 Super że wszystko jest juz u Was ok U mnie jest podobnie leżąc plecach podnosi pupę I przemieszcza się poza tym potrafi zawrócić się w łóżeczku i leży w poprzek Dziś dostaliśmy skierowanie do neurologa ale najbliższy termin wizyty jest pod koniec sierpnia- I po co płaci się składki na NFZ skoro I tak wszędzie trzeba chodzić prywatnie?
Dziś byłam u ortopedy z tym moim barkiem- skierowanie na rehabilitację na koniec maja 🤦
 
Mamusie macie dla maluszków maty piankowe? Takie jak dywan albo piankowe puzzle.. Właśnie myślę zakupić tylko nie wiem która.
Mała dzisiaj była ważona i już 7 kg 😆
 
My o chrzcie narazie nie myślimy...czeka mnie 9 maja komunia córki i też nie wiem jak to zorganizować 😣 Dzis pierwszy raz Mała przespała mi całą 🌃🙈 Obudziła się o 5:30 zjadła i spała do 9tej 🤩Ciekawa jestem czy to jednorazowe czy tak już będzie ☺️ Zauważyłam, że Mała kręci się i niespokojnie je, jak w brzuszku jej "grasuje'', potem jak już kupkę zrobi jest dobrze. W ciągu dnia je co 2-3 h, już pogaworzy i pobawi się, pośmieje. W ciągu dnia jest super, nie mam co narzekać. 27.03 skończy 3 miesiące. Ogólnie polecam dziewczyny mieć dziecko po dłuższej przerwie 😂u mnie jest różnica 9 i 6 lat od starszakow i to jest cudowne macierzyństwo 😆a tak się bałam...
Ja organizuje chrzest i komunie razem 🙂 zagadaj z księdzem to może się zgodzi i zostaniecie po komuni 10minut. Wg mnie najlepiej odbębnić wszytsko razem i mieć spokój😁 zwłaszcza że jest pandemia
 
U mnie mała odparzylo i te kazała używać linomag i 2 3 razy dziennie tormentiol i zeszło
Wątpię by pampersy bo używamy tych samych od początku. Zobaczę z bepanthenem lub sudocremem, jak nie zejdzie to we wtorek mamy szczepienia to porozmawiam z pediatrą 🙂
Odkad przestalam uzywac chusteczek( a uzywalam tylko organicznych i mimo wszystko mial zaczerwieniona skore wczesniej)a po kazdym siusiu czy dwojce, podmywam malego letnie woda, nie ma zadnych odparzen skory. Skora jest zdrowa. Polecam
 
Odkad przestalam uzywac chusteczek( a uzywalam tylko organicznych i mimo wszystko mial zaczerwieniona skore wczesniej)a po kazdym siusiu czy dwojce, podmywam malego letnie woda, nie ma zadnych odparzen skory. Skora jest zdrowa. Polecam
Jak jest u Was z libido ? U mnie jest dziwna reakcja organizmu, pomimo uplywu czasu moje libido wynosi.....-0. Karmie piersia I rozumiem ze to wplywa na zmiejszenie potrzeb seksulanych ale serio, nie gromadzi sie zadne napiecie seksualne, nie mam napiecia seksulanego. Moje pochwa i wargi sromowe sa rozpulchnione tak jakby byly po orgazmie , chyba tak to.moge przedstawic najlepiej, nie mam zadnego napiecia seks, man wrazenie ze moja pochwa jest ciasna , nie boli mnie podczas stosunku ale mam.wrazenie ze jest mega ciasno w srodku. Nie mam zadnego infekcji grzybiczej. Czy ktoras z was ma podobnie? Jestem po 2 cesarkach. Moze to.blokada psychiczna po operacji. Jeszcze nie rozmawialam o tym z mezem
 
reklama
Do góry