reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Tylko tak brokułów ziemniaków dyni jeść nie może to co mam jej innego podać bo za bardzo nie mam pomysłu a nie chce tylko słodkich rzeczy dawać
 
reklama
Ziemniak źle toleruje a dynia uczula i to mocno selena nie będziemy próbować w tym miesiącu. Odkąd zaczęła próbować słoiki wczoraj zjadła cały tak teraz nie chce jadać mleka
 
Dziś kończymy 5 miesięcy 🙊 ja nie wiem kiedy to zleciało..
 

Załączniki

  • IMG_20210408_115906.jpg
    IMG_20210408_115906.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 93
  • IMG_20210408_111132.jpg
    IMG_20210408_111132.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 87
Co robić i o czym to świadczy jak mała przestała chcieć jeść mleko i tylko wypluwa bawi się?
Nie wiem czy nie za wcześnie i nie za dużo wprowadzonych zastępczych posiłków. W końcu niby mówią, żeby rozszerzać dietę dopiero po 6 miesiacu, a jak wcześniej, to tylko jeden zastepczy posiłek. Może mleko już jej nie smakuje. Spróbuj do mleka dodać jakis grysik, troszkę zagęścić.
 
Wiesz ja stosowalam się do zalecenia pediatry i dietetyka, mówią o rozszerzeniu diety po 6 msc ale głównie dotyczy to dzieci karmionych piersią a moja niestety przez moje choroby i branie leków była od początku na mleku modyfikowanym. Miała duże problemy z ulewaniem od urodzenia była z tego powodu w szpitalu nic nie stwierdzili tylko żeby zageszczac mleko i ona już ma zagestnik do mleka. Bebilon nutriton.
Według rozpiski naszej dietyczki tak podawalismy bo nic się z nią nie działo tylko to uczulenie wtedy na banana. Wcześniej na dynie brokuł ziemniaków nie toleruje. My jesteśmy już na rozszerzeniu od 22.03
Od przedwczoraj ma takie wachania co do mleka w nocy się napije trochę w dzień to różnie raz zje 100ml raz 140ml
Zastanawiam się co ja tak odmieniło czy skok rozwojowy czy może już oznaka że zbliżają się ząbki? Bo ona ciągle się slini wkłada paluszki i mlaska ssie je a gryzaki bolą
 
reklama
Do góry